Kilo verme+spor+sarkma?

Ben yaklasik 20 kilo vermek istiyorum. Bunu 7 8 ayda saglikli bir sekilde yapabilir miyim? Bir de bazilari spor yaptigi halde sarkmalar olmus, 20 kilo verince sarkma olur mu bende de? Her ay 3-4 kilo versem, şekeri, unu yagi vs hayatimdan cikarsam, saglikli beslenip spor yapsam yine de 20 kilo verdigimde sarkma olur mu?
Not: spordan kastim, kardiyo calismasi, bisiklet, yuruyus, ip atlama

Güncellemeler:
Yasim 18 bu arada

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Ayda 4 kilo verirsen + spor yaparsan sarkma olmaz. Ama bu 20 Kiloyu zamana yayarak ver. Mesela 1 sene. İlk 10 Kiloyu 2-3 ayda ver. Sonra Nisan ayına kadar kilonu koru sadece. Fazla yağlı karbonhidratlı beslenme ama kiloda verme yani. Daha sonra gene başla diyete bir 10 kilo daha ver 2-3 ayda. Yaza kadar zaten bütün fazlalıkların gitmiş olur sarkma olmadan.

1|0
    0|0
    • Gunde kac saat spor yapmaliyim peki?

• 15 versem sarkma olur muu? :(

• 10 kilodan fazla verme zaten önümüz kış günün evde geççek dışarı çıkmıcan mayo bikini derdin yok yavaş yavaş hallet 15 verirsen sarkma olabilir :/

Erkekler Ne Diyor 2

• Spor olarak bunlar dışında bişey yapmazsan illaki sarkma yaşarsın az da olsa. Bahsettiğin düzene ek plates de yaparsan sarkma yaşamazsın iyi çalışmalar :)

0|0
    0|0
    • Pilates icin onerebileceginiz dvd var mi? Internetten veya dvd cd seklinde?

• Dvd seklinde degil de ne olarak calisabilirim peki?

Spor salonlarina evim uzak ve okula gidiyorum haftasonu da dershane :/

• Spor salonuna gidemiyorsan yapcak bişey yok dvd ile çalışırsın artık

• Sorun olacağını zanntmyorm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 20 kiloda pek sarkma olmaz... ama sporunu yap düzenli

0|0
    0|0
    • Biri yazmis buraya, fitness yaptigim halde 20 kilo verince sarkma yasadim diye, o cok korkuttu beni

• :D tamam insallah haklisinizdir :D

• :DDDDDDDDDDD

• Ilk once hedefin 1 kilo olmali

0|0
    0|0
    • Yani 20 kilo toplamda verecegim kilo zaten. En cok korktugum sey de sarkma. Yani sporla veren bile sarkma oldu diyor bende de olur mu cok merak ediyorum :(

Yükleniyor...