Günah Keçisi Fenerbahçe?

Neden süper ligdeki tüm takımlar her konuda ayrışırken feneri sevmeme konusunda birleşiyorlar tamam belki çok yanlışları oldu Amma Allah aşkına diğer takımlar sütten çıkma ak kaşık mı hepsi birbirinin aynısı ama nedense fenerbahçeyi görüyor millet

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• biraz daha basarılı ya ondan

0|1
    1|2
  • çünkü türkiyenin en büyüğü olduğu için

0|1
    1|2
  • Sebebi pavali kopekler adfsdfsa

0|1
    2|1

Erkekler Ne Diyor 6

• En bas sebebi aziz yildirim diye dusuniyorum yoksa gs daha basarili olmasina ragmen futbolda dedigin olay yok brzda kndine sormali niye acaba diye ;)

0|1
    0|0
  • Aslında durum Ali ŞEN zamanında başladı bu durum bence , Ali Şen her zaman çok iddialı konuştu, mangalda kül bırakmadı diyebiliriz. yenildiklerinde bile hep iddialı konuştular ve haliyle herkes cephe aldı ve bu durum devam ediyor. Taraftarda farklı bir durumda değil hez zaman aşırı ve inanılmaz iddialı, Bazen mütevazi olmak lazım ve bu fenerbahçede hiç yok ne yönetim ne taraftar.

Haliyle farklı bir tepki olması da beklenemez. Herkesin ortak kararı Fener i sevme önüne taş koy :)

0|1
    0|0
  • kardeşim benim fenerbahçeyi sevmem için ilk önce aziz yıldırım emre belözoğlu ve volkanın gitmesi gerek yoksa fenerbahçe kulübü ile sorunumuz yok sonuçta türk takımı.

0|3
    0|0
  • Uefa tarafında tescilli şikeci bir kulüp tüm dünyaya türk futbolunu rezil ettiler.

0|1
    1|4
  • aziz yıldırım kaynaklı, yoksa bu ülkede teşvik ve şike tipi işlere karışmamış tek kulüp vefaspor filandır belki. O da belki yani

0|1
    0|0
  • FB ile değil kişiler ile sorunumuz var

0|2
    0|0
Yükleniyor...