Buzdolabı önerisinde bulunabilir misiniz?

Eski buzdolabımız ( arçelik nofrost ) artık yaşlandı ve soğutmasında sıkıntı olduğundan yeni bir dolap istiyoruz çift kapılı alıcaz yine dondurucu bölümü üst tarafta olan memnun olduğunuz çok pahalı olmayan marka model önerisinde bulunabilir misiniz ?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• regal?:PP

aklını kullan aklını:D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Arçelik ve bekodan vazgeçme, annem 35 sene önce aldığı buzdolabı yeni yeni bozulmaya başladı

0|1
    0|0
    • Bizim de benzer bir durum var bosch ile arçelik arasında dolaşıyorum ama henüz tam bütçede belli olmadığından araştırıyorum şu an

• ariston aldık en son,cok memnunum,modelini bilemicem smdi,a+ falan,cok geniş hacimli... böyle bişey işte.

0|1
    0|0
  • Profılo..

0|1
    0|0
    • Çok çeşitlendim baya dolaşıcaz anlaşılan teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Samsung'un 2 bin lira civarında baya baya geniş, A+ enerji sarfiyatlı, hatta su sebilli dolapları var..

0|1
    0|0
    • Buzdolabında samsung güven verir mi peki uzun süredir piyasaya bakmadığımdan bu konuda nokta atışı bir tercih lazım sorunsuzca kullandık çünkü bundan önceki modeli uzun seneler. Alsak çok büyük sorun yaşar mıyız ?

• sanmıyorum çünkü son 4-5 yıldır hemen her markanın bayii ve servis ağı baya gelişti..yani hiç bilinmedik tutulmayan bir marka almadıktan sonra hemen hepsinin servisleri aynı..bence bütçenizi bir kararlaştırıp büyük avmlerdeki elektronik mağazalarına bakın gayet uygun kampanya ürünleri oluyor.

• Samsung da bakalım o zaman teşekkürler tekrar sağolun

• Arçelik, Beko aynı zaten. Beko' nun B 9490 modelini gözün kapalı alabilirsin. Fiyatıda iyidir. A++ Enerji sınıfı. A sınıfına göre %40 tasarrufludur.

0|1
    0|0
  • vestel

0|1
    0|0
    • Model olarak özellikle önerebileceğiniz var mı peki ? Teşekkürler

• Tamamdır çok sağolun

• rıca ederım

Yükleniyor...