Eski patronum benden izinsiz evli bir adama numaramı vermiş. Çıldırmak üzereyim :(

arkadaşlar ben 1 sene önce çok sevdgm isimden ayrıldım.okuluma devam etmem gerekiyordu.çalıştığım yerdekiler beni çok seven insanlardı.ben mesafeyide herşeyi iyi dengede tutan biriiyim.misal 1 senedr işten ayrıldım.ama toplamda o işyerine 3 defa gitmedm bile.dün bana yapmaları gerekn bi ödeme vardı gittim.ordan çıkıştada hast.gidecektm.çalıştgm yerin ortağı,o gidecegm hastanede bi arkadaşının çalıştgni bana yardımcı olacağnı söyledi.ki zaten o hastane babamın şirketyle anlaşmalı bi hastane.gerekyoktu yardıma sakin yardmci olamsn kimse dedm çıktım.neyse bugün telefonum durmadn çaldı tanımadgm bi num.günaydın diyede mesaj atmış.açmadım.akşama doğru benm eski işyerindeki ortak beni aradı hast.gittinmi dedm.moralimi bozdum ikide bir aryr diye.evet halletim sağol dedm.ben arkadaşa numaranı verdm ne zaman gtsen yardımcı olur dedi.ya naptın sen dedm bide adam evliyms.isim söyleynce bizim eski müşteri oldgnu anladım.öyle bi canım sıkıldı ki.sabahtandr moralim bozuk neden insanlar bu kadar duyarsz ve yüzsüz.sanki yardıma ihtycm varmış gibi benden haberszde numaramı verms aptal :@ 2 ortaklar. diğeri beni çok sever sayar.sizce bu olayı diğerine anlatsam uygun olurmu.yaptğı hiç hoş değl.ben evli adamlardan uzak dururum bu başıma sardı

Güncellemeler:
ya çıldırmak üzereym.çok zoruma gitti.ben benim numaramın kimsenin rehbernde yer etmemesi için kimseye numaramı vermyrm.ödeme için sadece numaram vardı.ki zaten benm eski çalışma arkadaslarımdı.çok zoruma gitti allah kahretsn :( moralim sıfır.

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

• Eski kız arkadaşlarının numaralarını arkadaşlarına veren bir dolu erkek var

Birde namustan bahsediyorlar ya gelde sövme

3|0
    0|0
    • cidden artık midem hiçbişeyi kaldırmıyor.kafayı bozanlar.aklı fikri sex olanlar.bu kızı nasıl yataga atarım.ya ne hakla numaramı verdi ki allahın cezası.

• Babana ver arayınca

Karısına ulaş de adamı

Erkekler Ne Diyor 11

• anlat. sessiz kalma. gerekirse şikayetçi olacağını söyle, böyle saçmalık olur mu...

0|0
    0|0
  • amaçlari senn için çok vahim önlemini bişeklde al derim gerkse şikayette bulun..

0|0
    0|0
    • amacları sen derken bu konuyu acarmısın? sanırım benm aklımada böyle bsy geldi.

• seni evli adama karşı yamamak...

• hemen evham yapma.numaranı verdiyse ne olacak ki?tlf çaldığında açarsın ve yardıma ihtiyacım yok teşekkür ederim dersin kapatırsın.eğer tekrar ararsa ve seni rahatsız ederse savcılığa şikayet edersin,olu biter.bu kadar..

0|0
    0|0
    • dedim ardından tekrr arandım.hoş bişey değil bu.

hem izinsiz aranıldım.hem sabah gunaydn mesajı.tanımadgn kenedeni tanıtmadgn birine nasıl gunaydn mesajı atarsnz ya :(

• savcılığa şikayet et.veya babana falan söyle..çözümü gayet basit.

• rezillik çıkması muhtemel. sessiz kalma . yapacağın herşeyi haaketmiş

0|0
    0|0
  • öküzlüğün daniskası söyle arayıp sormasın seni rica et

0|0
    0|0
  • Sende onun Numarasını Gay bi adama Ver Ödeşirsinz ::)):):

0|1
    0|0
  • tlf veren kısıyle hesabını gör

0|0
    0|0
  • Şerefsiz diyorum..Başka yorumum yok

0|0
    0|0
  • karaktersiz düşüncesiz olunca insan ..

0|0
    0|0
    • bu kadramı karaktersz olunur.sen nasıl eski calısanının numarasını baskalarına verirsn.

• evet bu hafta degstrcem.. tesekkur ederm sagolun

• davacı olablrisin

0|0
    0|0
  • çok canını sıktıysa adli olarak halletmeni öneririm. böyle bir hakkı yok bence,olamaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...