Kapat

KS'deki ayrılık bölümüne bakdığımızda nedense konuların hepsini kızlar açıyor?

Farkında mınız erkekler aramızda tartışmamız gereken bir konu

k.s deki ayrılık bölümüne bakdığımızda nedense konuların hepsini kızlar aaçıyor ve hep terkedeğilen onlar oluyor erkek olarak anlatılanları okudukdan sonra gerçekden bu kadarmı diyorum siz ne düşünürsünüz

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Terk etmek sanattır.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• bence hep terk edilen kadınlar olmuyor, sadece erkekler terk edildiklerinde gururlarına yedirip bunu açıklayamıyor.

0|0
    0|0
  • Bunu bende farkettim çok duygusuz oldu bu bizim erkeklerimiz yavv.

0|0
    0|0
  • yakında kızları örgütlicem ben sizinle çıkmayacaklar ve size ayrım yapıcaklar :))) ciddi ciddi düşünüyorum bunu :))

0|1
    0|0
  • o katagorıye hıc bakmam bıle

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Terkedilen onlar acı çeken biz oluyoruz sende bunun farkındasın demi kardeşim :)

0|0
    0|0
  • Ondan sonrada cin olmadan adam çarpmaya çalışıyorlar =)))9

0|0
    0|0
  • Site zaten aldatanlar, terkedilenler, ilişkilerinde müneccimlik arayanlarla dolu. Erkekler ne yapsın hangisine baksam 3-5 sevgilisi var Biri terketse diğerine gider : ) O yüzden pek anlatmıyorlar. Anlatanların da yaşı 18-24 arası, çoğu da eminim 18'den küçük. Yani daha abileri gibi tam marifetli olmamışlar : )

0|0
    0|0
  • bence tam olarak öyle değil,iki taraf da terkediyor ama kızlar terkedildiğinde terkeden kişiyi saplantı haline getirior

0|0
    0|0
  • kızların tipik yalanları benı aldattı ayrıldık,benı bıraktı vbb daha bır cok yalan aslında işin özüne bakarsan erkek bırakmaz kız bıraktırır zorla

0|0
    0|0
  • Burda derdimi sıkıntımı nie anlatiim ki arkadaşlarımla konuşurum konuşucaksam illaki ..

0|0
    0|0
  • Ee ne yapalım şimdi oturup ağlıyalım mı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...