Sevgilimin yaptığı yanına mı kalacak?

4 yıllık sevgilim beni bırakıp gitti gittikten 2 hafta sonra bi başkasıyla birlikte tatilde yabancı bi kızla çekilmiş fotoğraflarını gördüm bi de bunu telefonda anlattı daha sonra başkasıyla çıktını duydum ve benm sevgimle aly geçti gerçekten yürekten sevdim masumca 4 yıl tek bi saygısızlık yapmadım ama o bana yaptığının farkında bile değil günlük gülüstanlık yaşıyo beni yarım bırakmann acısı btmeden bi başkasıyla olmann acısını yaşadım daha sonra dedği lafların ben ona yaptıklarını söylesmde onun umrundaa değil çok ağladım acı çektim ama allaha havale ettamam özellikle erkeklere soruyorum bi erkek neden yaptığının farkına varmaz? yada birgün varıcak mı?

Güncellemeler:
soğudum deyip çekti gitti unutmak bu kadar basitmiş demek ki bi insann dünyasını yıkmak ne kolay benim yaşadıklarımla kaldıç
bana beraber olduğu kızn çok tatlı yedim bitirdim şeklinde mesajını attı bu kadarı çok fazlaydı

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• aynı durumdayım inan 3 senelik ilişkim sıkıldığı için bitti ve telefonunda başka kızlarla mesajlarnı yakalayarak bitti . sizinkide 4 sene kolay değil bukadar zaman gezsin tozsun eğlensin havasını alsın elbet sönücek arayıp seni köpek olucak kapında . ben eminim sevmese 4 sene süremez bir ilişki dönücek dönücekler yani tek yapmamız gereken sabırlı olmak :)

0|0
    0|0
    • sevmedi diyemem zaten sevmese 4 seneyi geçiermezdi ama bu kadar kötü olmasına gerek yoktu zaten yarı yolda bırakarak en büyük acıyı yaşattı o resmleri atmasına aryıp bana onlarla yaşadıklarını anlatmasına haketmediğim şeyler demesine gerek yoktu çok zoruma gidiyo ama sabredicem allah haklı olann yanında elbet benm mutsuzluğum üzerine mutluluk kurmasın kuramasınçç

• kuramazda zaten allah akıttığın her gözyaşının hesabını ödetir ona . sen sabırlı ol gün gelicek devran dönücek tatlım .

• inş canım

Erkekler Ne Diyor 8

• Erkeklere neden soruyorsun... 4 yıl severken erkeklere mi sordun... Madem ki sevgilin beş para etmez.. Neden gönderdiği iğrenç mesajlarını okuyup burada irdeleme yolunu tercih ediyorsun... 4 değil 40 yıl geçsin ister bayan olsun ister erkek... Bu şekilde davranıyorsa, burada konusunu bile etmeyip, önüne bakman gerekir... Sevgilinde bu yüzsüzlük sende de bu vurdumduymazlık olduktan sonra... Daha çok ayrılıp barışır ve bu mesajlaşma trafiğine girersiniz...

0|0
    0|0
    • 1 ay oldu biz ayrılalı konuşmuyoruz zaten vurdumduymaz olsaydım buraya girip yazmazdım ..yorumlamazsın olur biter..

• Yorumlara açık değilsen... Yazdığın yazının altında dipnot düşersin... Ayrıca yanına hazır bir metin iliştirirsin biz de onu kopyala yapıştır yapıp... Seni mutlu ederdik...

• merak etme yaz ayları geçicek kış ayları herkes evine kapanıcak ve o yalnızlığı mutlaka tadıcak ve o zamanlarda diğerleri değil sen geliceksin aklına

0|0
    0|0
  • 4 yıllık az bir süre değil. terk etmesinin altındaki sebepte önemli tabiii..ama bir erkek yorucu bir ilişkiden çıkmışsa böyle haraketler yapması doğaldır.

0|0
    0|0
    • sebep çok aradım ama bende bulamadım inann..

• sebebsiz ayrılık olmaz bence...ve ilişki bir sebepten değil sebep bütünlüğünden biter..bu arada ilişkinizde arada mesafe varmıydı şehir olarak

• vardı o konyada ben aksaray 1,5 saat felan da sık görşrdük ben ayrılmasından geçtmde sonraki yaptıklarını unutamıyrum

• erkeklerrr ya çok severler hiç bırakmazlar yada az severler hemen böyle yaparlarr :(

0|0
    0|0
    • 4 yıl az bi zamn değil o kadar hayal umut ve sonunda yüzüstü bırakıp gidiyo ve yaptığınn verdiği acıların hiçbirinn fakında değil..

• yazamamm.

• tepkisi ne olcak önemli olann oo

• Karakter meselesi. Bizimle ne alakası var.

0|0
    0|0
  • erkeklan alakasi yok , insanlik vakasi bu

0|0
    0|0
  • degmez boşver

0|0
    0|0
  • Oturup ağlayacak mı ayrıldınız diye? Tabiki de hayatına devam edecek.

0|0
    0|0
    • bu kadar acımasızlığa ahlaksızlığa da gerek yoktu hani..

Kızlar Ne Diyor 3

• yaptıkları yanında kalmazz bekle ve gör

0|0
    0|0
  • hayatına dvm etmesi dogal fakat bız kızlar ılskmz bıttıkten snra hemen basksyla baslynca adımızın cıkmasnı dusunuyorz bundan ceknyrz. hemen brını buldu demesnler dıyorz. ve bız hmen unutamıorz.. erkekler ya grcekten cok sevp bırakmıolar btse bile acısını cekıolar yada senın domz gbı bole hemen hayatn tozpembeligine kaplyıolr

0|0
    0|0
    • sadece birgün yaptığı haksızlığı anlasın yeter ama o anlar mı bilmm..bana birlikte olduğu kızı '' kız çok tatlıydı yedim bitirdim'' şeklinde mesaj attı bunun acısını hiç düşünmedi bilmedi bilmicek belki de daha ayrılalı 2 haftaydı resim attı kendi bizzat bu mesajı attı cok zoruma gidiyo :(

• Canı cehenneme

• yanina kalmaz merak etme

0|0
    0|0
    • bunlarin böyle biyeri kalkar sonra gercekten sevkate sevgiyi ihtiyaclari oldugunda kaybettiklerini anlarlar

Yükleniyor...