Konuştuğum çocuk kafasının karışık olduğunu durduk yere söyledi. Ne yapacağım?

konuştuğum çocuk bana lakaplar falan takıyor. Sık sık konuşuyoruz.ıyıkı varsın ıyıkı tanışmışız diyor.Fakat bana kafasının karışık olduğunu durduk yere söyledi. Onu terkeden sevgilisi devamlı aklına geldiğini söyledi.Fakat ona deymediğini ve sevseydi bırakmayacağını söylediğimde bana hak verdi ve ıyıkı varsın dedi.Genelde konuşmalarnda x kullanır.Şimdi bana siz napacağım konusunda akıl verirseniz sevinirim.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• meleğim,bebeğim gibi şeyler söylüyorsa sorun yokta ne diyor mesela ?

link

0|0
    0|0
    • maymunum ve iyiki tanışmışız iyiki varsın diyor.

• yok artık daha neler,insan kız arkadaşına maymunum dermi :S ilginç bir şahsiyetmiş sende ona öküzüm felan de bozulacakmı tepkisini ölç :D

• bende ona uykucu diyorum birbirime bu sekilde hitap ediyoruz.

Erkekler Ne Diyor 1

• yeni kelimeler türetiyorsunuz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Konuşmalarında x kullanır.. x nedir? Ve tam olarak ne yapman konusunda fikir almak istiyorsun?

0|0
    0|0
    • x öpücük demektir. Ne yapabilirm o kızı unutturabilmek için bana kolay olacak gibi görünüyor çünkü ona deymediğini ve sevse bırakmayacagını soyledıgımde bana hak vermişti.

• ona isdesede geri dönemez çünkü kız ingiltere de ve kız onu aradakı uzaklıgı öne koyarak isdemediği için bıraktı

• Uzaklık ne kadar olursa olsun, içinden aklından çıkaramadıktan sonra nasıl olucak o iş? Herneyse sen yine de dikkatli ol, bunu bahane edip bile bitirebilir..Kimseyle olmak istemiyorum, onu unutmadadım, kimse yerini alamıyor diyebilir..İlle onunla tekrar olması şart değil..

Yükleniyor...