Arsenal-Galatasaray UEFA kupası final maçını hatırlayanlar var mı?

boyumun o zaman 1.25. olmasına rağmen 1.82.'lik dayımın boyundan 40 cm yukarıya zıpladığımı hatırlıyorum :D kupa bizim kupa bizim kimler hatırlıyor o muhteşem günümüzü CİMBOMLULAR NET OLARAK

0|0
10|22

En İyi Erkek Görüşü

• Her fenerbahçelinin yarasıdır o gün.Kendilerini 6-0 veya kadıköyde ki 10 yıl gibi saçma ve tebessüm ettirici kavramlarla savunmaya geçmelerine sebep olan olaydır =) Bir Türk takımı varsa oda Galatasaray'dır dedirten akşamdır 17 Mayıs 2000 Tarihi =) Unutmak mümkün değil,unutturmak da :) Birde Fenerbahçeli dostlar vardır,(Her birini kastetmiyorum burada) onlar için farklı birşey söylemek istiyorum ;

Her Galatasaray konusu açıldığında bir sazan edasıyla o konuya / o yoruma / o ortama girip 6-0 diyerek kendisinin söyleyecek sözü olmadıgını belli eden ve !

Ve burada çok önemli TC Devleti'nin Mahkemesi kararıyla Başkanının şike yaptığını o sezon şike belirlenmiş futbol karşılaşmaları sayesinde şampiyon olduğunu ve hala aynı şahsın başkan kalabildiği 105 yıllık bir klübün bu denli küçültülmesini anlayamayan ve şike yapanı karşılamak için toplanan Hüzün Spor'a bir link vermek istiyorum.

Arada ki farkı anlamak için 17 mayıs 2000 Tarihini ve Galatasaray adını anmanız yeterli :) İşte buyrun link : link

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• hatırlamıyorum ama Galatasaraylı olmaktan gurur duyuyorumm. yıllardır Uefa kupasını diyorsunuz diyen fenerliler kendileri yıllardır kıçı kırık 6-0ı diyorlarr, üstelik 7-0ı unutarak ;)

0|0
    0|1
    • YILLAR ÖNCE BİR BAHAR AKŞAMINDA CİMBOMBOMUM ŞAMPİYONLUK YOLUNDA HATIRLAYIN NE OLDU SON DAKKADA HASAN KABZEYİ UNUTMA UNUTMADIK UNUTMIYCAZ BEŞİKTAŞIN .KOYUCAZ

• soran arkadaşım. herkesin anasına laf atıyosun. galiba senin ananı fazla dikmişlerde ondan herkesin anasını kendininkiyle karıştıyosun.

• yok ben senin ananı 67 dikiş atılana kadar s iktim* kodumun or ospu çocuğu burda GALATASARAYLILAR var fenerle ilgili birşey mi var shabani nondanın attığı golü içinde hissetmiştir iyice anan o*nun kızı klavye bebesi git kendi takımınla yaz ananın* f il hortumu s okup g ötünden kertenkele bacağı çıkartıp ağzına orangutan yarrağanı sokturturum

• Haydi Tafi, haaydi Tafii, Haaydi Tafiii veee top direkten döndüüü! Ama Allah'ım, top direkten döndü! Direkler bir kez daha izin vermiyor! Tanrı bizim almamızı istiyor! Aman Allah'ım...

UEFA KUPASI , G A L A T A S A R A Y I N !

Allah bizlere bir daha öyle günler nasip etsin inşallah... Eşsiz bir sevinçti. :)

0|0
    0|0
  • evet bir bayan olmama rağmen hatırlıyorum. hele o tafferelin 90+ daki bir kafa topunu kurtarışı:D

0|0
    0|0
  • hoş görüntülerdi.

0|0
    0|0
  • uefa kupamızı almıştık

0|0
    0|0
  • evet hatırladım güzeldi

0|0
    0|0
  • ı varsa oda Galatasaray'dır dedirten akşamdır 17 Mayıs 2000 Tarihi =) Unutmak mümkün değil,unutturmak da :) Birde Fenerbahçeli dostlar vardır,(Her birini kastetmiyorum burada) onlar için farklı birşey s

0|0
    0|0
  • essüm ettirici kavramlarla savunmaya geçmelerine sebep olan olaydır =) Bir Türk takımı varsa oda Galatasaray'dır dedirten akşamdır 17 Mayıs 2000 Tarihi =) Unutmak mümkün değil,unutturmak da :) Birde Fenerbahçeli dostlar vardır,(Her birini kastetmiyorum burada) onlar için farklı birşey söylemek istiyorum ;

0|0
    0|0
  • fenerlinin cevaba bak 6-0... hala 6-0 la övümüyosuınuz yazık yazık :)) nese imkansız gibi gözüksede belki bi 2-30 yıl sonra uefa kupasını alırsınız. malum sizde kupa almak için hazırlık süresi var bir kaç yıl. Nese soruya gelelim , hala o maçı izler izler dururum. hala önceki gibi içim cız eder hatta agladıgım bile olur. O nasıl bir gururdur öyle...

0|1
    0|0
    • ya manyak mısınız anasını satim bize diyonuz lan. 6-0 yenmişiz diye övünüyomuşuz. aa arkadaşım sormazlar mı sana bilmem kaç senesinde aldığınz kupanın havasını sizde atıyosunuz diye sormazlar mı? niye yapıyosunuz tamam bize yazık size yazık değil mi?

• Siz Uefa kupasını bir maça bedelmiş gibi gösteriyosunuz. Ama artık. 6-0 degil anlayın UEFA kupası o

• Ben 6-0 lık Fenerbahçe maçını hatırladım şimdi neydi be O Ortega..Kocam o gün gol attıkça fener dağıttı ortalığı sevinçten

0|1
    1|0
    • tabi düz mantık.

galatasaray avrupa devlerini devirdi. uefa ve süper kupayı aldı. avrupada bir numara oldu.

..

fenerde galatasaryı yendiyse.

o halde tanjant 53ü tafarelin kurtarışlarına böler, ortaganın paslarıyla çarpıp aziz yıldırımın şuç ortaklarından çıkarıp şike damgasıylan çarparsan, fb büyük olur gs den.

..

bu ne la:/

• siz direkt hazımsızlık yapıpta eskilere atlamayıp insan gibi kabul edip tebrik etseniz böyle tartışmalar çıkmaz emin ol mesela şampiyon olduk diyee kendi stadınızda yapmadğnz kalmadı neyseee bu konu böyle uzar

• :DD Çok komiksin Gizli. Kupayı sağanızdan elinizden aldık(vur eline al ekmeğini hesabı:) hala konuşuyorsunuz... İşte aramızdaki düşünce farkı Galatasaray hep büyük düşünür. Size o ucuz maçları vererek ;)

Erkekler Ne Diyor 21

• 3büyüklerden elde avuçta kalan1 kupa diyorum

porto dediğimiz kıçı kırık yer her sene kupayı kaldırıyo

ben ne diyom sen ne diyon beyaaaaaaaaaaaa

uffffffffffffffffff

0|0
    0|0
    • orası öyle de tecrübe yok çok heyecanlanıyorlar hıyar herifler portoya hepsi çakarlar normalde ama kamiller kasmıyorlar sürekli korkak tavşan gibi yapamayız edemeyiz be ananın*yapamayız edemiz diyorsun her sene * gibi lig geçiyor birkez de avrupa da şampiyon olalım bir şampiyonlar ligi şampiyonluğu olsa Türkiye'de bala mala da olsa çok zor hadi bilirsin şans bazen denk gelir bütün kağıtlar değişir o zaman süper olur olur mu olur bakalım görebilecek miyiz ?

• Televizyon karşısındaki halimi kaydetmeyi çok isterdim, bayağı komik hallere bürünmüştüm totem yapacağım diye :)

0|0
    0|0
  • siz daha ıyısını yapana kadar en ıyısı bu keske dıger takımlarımızda bu kucumsenen olayıgerceklestırse fenerbahce yıllar sonra turkıye kupasını kaldırdı dıye yer yerınden oynuyorsa aynı sene hem uefa hem super kupa kaldıran bu takımın basarısını hazmedeceksınız arkadaslar

1|0
    0|0
  • bi ton para harcanıyor elde avuçta 1 kupa

sadece 1

0|0
    2|1
    • bi ton para harcanıyormuş en çok para harcayan kulup kim kuru fasulye ? o kupa dediğin bütün dünyada ki takımlara etek giydirilerek aldırılmış kupa

• ben canım sıkıldıkça açar izlerim hatta izledikten sonra..."arsenal sen ne mükemmel bişeysin ya KOYUP KOYUP izliyoruz" derim :DD

hatta yıl dönümü olan 17 mayıslarda favorimdir devamlı açarım :DD

0|0
    0|0
  • o zamanlar 9-10 yaşında bişidim,gece 3te 4te halâ balkonda bağırıyordum,o penaltılarda kalbim duracaktı

0|0
    0|0
  • olmaz mı ya? türkiye futbol tarihi'nin en büyük gününü unutmak değil, hatırlamaya çalışmamak, öğrenmemek, bilmemek ayıptır.

0|0
    0|0
  • Ben o maçta donla caddelerde cirit atmıştım :DD

Not: üstümde bayrak vardı :D

0|0
    0|0
  • Hatırlıyorum..Bende o boydaydım artı beşiktaşlıyım ama o henry nin kafası tafo nun kurtarışı.unutulmaz

0|0
    0|0
  • unutan galatasaraylı değildir zaten.. haydi oğlum popescuuuuuuu ve kupa bizimmmm ! :D

0|0
    0|0
  • bir fenerbahçeli olarak sizin kadar sevindim ama galatasaraydan şu anda nefret ediyorum bi daha bizden aynı desteği görmeyeceksiniz

0|0
    0|0
  • unutulur mu hiç ?

..

arifin ilk yarı o gölü kaçırışından sonra fatih terime bakışı bile gözümün önünde.

yani o kadar taze, o kadar ayrıntılı

0|0
    0|0
  • sevincimden aglamistim nasil unuturumm

0|0
    0|0
  • olum kim unutur hemde tafarellin son andaki kurtarışını off

0|0
    0|0
  • öle bi topic acmışsınki sanki 1950 lerden esintiler sundun..alt tarafı daha 12 sene olmuş..

0|0
    0|0
    • abi zaman hızla geçiyor hayatta toplam 600 saat yaşıyor ortalama

• büyük olunca birşey mi değişecek belki daha az şampiyonluk göreceksin neyin kafası bu

• yok be abi yannış anladın..tam tersi öteki tarafa daha yakın olucaz...senin deyiminle senin kafa ypman lazım o yüsden ne dmkse o artık...şu ana kdr gördügüm sampiyonluklar nolucak peki senin görmediklerin?onlar yarışmaya dahil diilmi? hatta 20 sene sora gelen sampiyonluk var, o bnce 10 tane degerinde..hertürlü önde olucam yani:)

• Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi UEFA kupası ve SÜPER kupa

0|0
    0|0
  • Nasıl ki bu Milletin Tacıdır yıldızla ay Yüksel ta arşa kadar Şanlı Galatasaray

0|0
    0|0
    • ŞEREFTİR SENİ SEVMEK SENLE AĞLAYIP GÜLMEK GALATASARAY SEVGİSİİİİİİİİİ SÜRECEK SONSUZA DEK YETMİYOR Kİ STATLAR KALBİMİZ SENLE ÇARPAR LAYIKSIN BU SEVGİYEEEEEEEEEEEE ŞANLI GALATASARAY

• bakamadım ama babam bakmıştı o gun babamın sesıyle uyanmıştım sankı her taraf bayramdı

0|0
    0|0
  • hatırlanmaz mı hatırlanmaz mı ama şimdi birileri damlar hazımsızlık yapıyor

0|0
    0|0
  • var.. cimbom başı dik yürür

0|0
    0|0
  • abi yeter gari bi kupa bu kadarda uzatılmaz ki. bu ne yav.

0|0
    1|0
    • konuşulur abisi çünkü şimdi çünkü 4 sene daha üst üste şampiyon olacağız rekor 5 sene olacak rahat ol

• işine gelmeyenleri duymazsınız tabii fenerlilerin huyudur bu. son yıllardır sizde bizi yenemiyorsunuz ayrıca siz bizim stadda hiç kupa alamadnız ama biz sizin stadınızda kupa kaldırdık küçük takımlar gibi gollere değil kupalara bakarızz bizz hee şu 2-2 biten maçta sizi sahanıza gömdüğümüzü de unutmayın kendi sahanızda maç oynatmadık size rezil oldnz :D

• 2-2 biten maça gömdük demek ne olsa ki anlamadım sanki farkla yendiniz :O ha sizin arena şurda kaç senelik kaç kupa maçı oynandı ki arenada kupa kaldıralım? arenanın ilk açılış macını bizle yaptınız bak bakılm kim gömmüş gör. ya herşey tamamda şu galatalıların iki iki biten maça gömdük demeleri bitiriyo beni yarılıyom ya vallaha bak

Yükleniyor...