Bugün bana görücü geldi ve pazara kadar cevap bekliyorlar.. Yardım edin!

ablalarım abilerim kardeşlerim gençler kendını genç hissedenler bir bakıverın :)

şimdi benim 4 yıldır sevgilim var ama bu sevgili geçmişte beni 4 kez aldattı bırakmalarıma rağmen beni bırakmadı her defasında kandırmayı başardı sonra çok iyi olduk aramız düzeldi derken aralıktan beridir hep bana karşı soğuk tutumları oldu bende içimde şüphelerle yaşamaya başladım bugüne kadar son bir kaç gündür bana karşı iyi... vee asıl konu : bugün bana görücü geldi kadın oğlumuda çağırayım görüşün benim anlatmamla iş olmaz hemen aldiya verdiye getirmek değil niyet birbirinizi görür konuşursunuz dedi ..bende zahmet etmesin dedim oda ısrar etti görüşme konusunda ve çocuk geldi liseyi aynı lisede okumuşuz aramızda 1 yaş var nedense tam gözüme işte evlenilecek erkek dedim .. haftaya pazara kadar cevap bekliyorlar içimden bir ses olsun diyor ama bir yanda beni üzen şüphelerle dolu sevgili napayım sizceee lütfen yardım edin lütfen ...

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hayat çooook acımasız ve içinde biz ilelebet kürek çekip duruyoruz,nereye?Belirsize..

1|1
    0|0
    • aynen işte bende şu anda hayatın ıcıne rotasını belırleyemedıgım yöne kürek çekmekteyım

• Biraz kafanı dinle bence acil verilen kararlar sağlıklı olmayabilir.Al yüreğini yanına sandalına atla, kendini dinle sessizliğin sesini mesela.Limanlarda sıkça durma devam et,uzaktan kara göründüüüü nidalarını hep sonraya sakla..

• haftaya pazara kadar son ssu yorumu gordukten sonra denız kenarına atasım geldı kendımı ruhum cok daralıyor

Erkekler Ne Diyor 5

• senin kararın ne?

1|0
    0|0
    • bu cocugu tanımak istiyorum ama nasıp kısmet keske önceden kım ıle evlenecegımızı bılseydık

• 4 kere aldatmis daha ne olsun ?... Kopan bir ipe, kördügüm bile atsan, asildiginda, o dügüm göze batar... demek istedigim, bi gün gelir, bu konular acilir, tekrar tartisirsiniz, sonra ardindan ayrilik gelir, bana sorarsam, görücü gelen cocugu tanimaya calis,... olursa olur olmassa olmaz, hayirlisi ...

1|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum .. hala acıyorum gecmısı tokat gıbı yuzune carpıyorum .. ama bırakmıyor benı ıstedıgı zaman ılgılı ıstedıgı zaman ılgısız oluyor.. çözdü adam benı nabza gore serbet verıyor ya bu cocuk sevgılımın oldgunu ogrenırse

• acima bosver gitsin, böyle birine ;)

Sevgilin oldugunu ögrenirse, seninle daha iletisime girecegini sanmam, o yüzden cabuk karar ver derim, eger cocuk senin dedigin gibi iyi birisiyse,

ama bunuda gerci bir görüsmede anlayamassin tabi...arayip, arasdirtman lazim cevresinden ...

• evlenilecek erkek dediini seçç.. diğerinin ne olduğu belli neden hala düşünüyorsun ki ?

1|0
    0|0
    • ahh almaktan korkuyorum.. üzülecegınden korkuyorum

• onun duasıylamı yaşıyorsun ki bedduasıyla yada ahıyla öleceksin... o seni aldatırken yada üzerken düşnmüyorda sen neden onu düşünüyorsn..

• evet arkadaslarımda böle dıyor ahh şu ıcımdekı lanet olasıca insan sevgısı be aşırı merhametlılık duygusu yokmu benı kaybetmeye yöneltıyor ...ama sevgılıye sorarsan o hiç aldatmadı sanalda aldatma olmazmıs bir anlık bosluguna gelmıs pekı aralıktan berı napıyordun dımı hıc bır kere bıle benımle bulusmadı telefonda tamam hıhı aynen öyle gıbı kısa cevaplar verıp gecıstırıyordu

• yazi tura at bence yazi sevgiliyle devam tura gorucu ile evlen

1|0
    0|0
    • hehe gelecek bukadar basıt degıl arkadasım :)

• tamam bu görücü usulu ıle tanısmak ıstıyorum.. bızım sevgılıyı napcazzz ne dıyeyım napayım bılemıyorumm artık düşün düşünv ne akıl kaldı ne mantık :)

• birsey yok ki kizim , zaten sana daha onceden sorunlar yasatmis , sen ciddi birisini , evlilik istiyorsun dersin , olur biter , herkez kendi yoluna

• bu yeni çocuğu al bas nikahı... 4 kez aldatandan iyidir.

1|0
    0|0
    • he yaaaaa bende öyle düşünüyorum ama bizimkıne ne dıyecegım napacagım ahh alırsam üzülürse merhametım tavan yaptı ya bu cocuk sevgılımın oldugunu ogrenırde benden vazgecerse:)))

• acımasız olmak gerek acımasız dünyada merhametlı olmak yanlıs yollara sokabılıyor adamı... Allahım yaa nasıp kısmet dıyoruz bızım elımızde mı su nasıp kısmet

• Evet elinde.

Kızlar Ne Diyor 3

• Eğer olmasını istiyosan bu işin önce bi sevgiline de haber versen iyi olur :) Sonuçta hala sevgilisiniz.

1|0
    0|0
    • bir yanım ıstıyor .. ama versem trıp atar arkadaslarım haber verme o kız ararken sana haber mı verdı dıyorlar

• Asıl haber vermezsen ve o daha sonra kendisi öğrenirse daha çok ah alırsın.Kesinlikle söylemelisin bence ona.

• evet bende öyle düşünüyorum ama söylemeye cesaretım yok bu kadar ıyıyken bana :)

• bu konuyu düşündüğüne göre görücüye gelen çocuk ilgini çekmiş sevgilin gözünden düşmüş, annene bahsetsen ?

1|0
    0|0
    • biraz cektı cekmedı desem yalan olur.. annesının anlattıgına göre huylarımız hemen hemen denk ... sevgılıme güvenmedıgım ıcın çünkü ben varken o hep arayıslardaydı 4 kez aldatıldım benımle evlenecegı garantı degıl

• senin yerinde olsam evlenilecek dediğin çocuğun daha iyi tanımaya çalışırdım

• ya evlenılecek cocugun sevgılıden haberı olursa bende istiyorum tanımayı aynı okuldaydık bır sınıf buyuk benden okulda nasıl farketmedım

• sevgilin evlilikten bahsetmiyor anlaşılan?

1|0
    0|0
    • bahsedıyor hatta bugun ıyıydı benımle bende işe gırıcem dedım oda olmaz koca ne derse o olur dedı :)

• daha yaşın küçük,karşına kimler çıkar.güvenmediğin biriyle bir ömür geçmez bence.

• küçük mü :) arkadaslarımın cocukları var :D bır arkadasta böle sevgılı yolu beklerken terkedılıyor kaybeden kımmı boşa gecen yıllar sonumun böle olmasını ıstemıyorum

Yükleniyor...