Sana 10.000 milyar para verdiler. Bir günde harcamak zorundasın deseler nelere harcarsın?

Evet arkadaşlar neye harcarsınız borçlarınızı ödemeyi saymassak tabii

0|0
42|63

En İyi Kız Görüşü

• Darülacezeye, yetimhane ve okullara yardım ederim..

Gerçekten fakir olanlara, Van ve Kütahya'ya yardım yollarım..

Sonra veteriner kliniği açarım.. Ücretsiz sokak hayvanlarının tedevisi için hazırlıklar yaparım..

Hayvan barınaklarını temizletir, özel bakıcılar gönderirim..

Ormanın ortasında denecek bir yerde müstakil bir villa yaptırırım..

Güzel abartı olmayanbir araba alırım. fiesta gibi..

Annemle babama balıkesirde bir yazlık alırım..

Güzel bir restaurant, pasta evi açarım..

En son paramla da fildişi sahillerinde latin adamlara hindistan cevizi ısmarlarım :)

0|1
    1|3

Kızlar Ne Diyor 41

• Kıyafet ve ayakkabı alırım.

0|1
    0|0
  • araba alışverişe giderim hemen :D

0|1
    0|0
  • kitap alırdım,güzel bir tur paketi ile tatil rezervasyonu yaptırırdım ve tatil alış verişine çıkardım.geri kalan parayı da derneklere falan bağışlardım.fazla para iyi değildir şaşırtır insanı.

0|0
    0|0
  • gördüğüm herseyi alırım 24 saat sonunda emlak zenginiyim (L)

0|0
    0|0
  • araba alırım renault 19 :D

0|1
    0|0
  • Kim verdi o parayı bana :)) delimi ?

0|0
    0|1
  • Eski arabami satardim yenisini son modeli alirdim, yada kendim acisinda yatirim yapardim altina bozardim heralde,

0|0
    0|0
  • venedikten ev ayarlyıp 2 biletide halledip gerisine altın alırm ..sevdğm adamı alıp giderimdaha ne olsun gerisi hallolur :D

0|0
    0|0
  • Kınalıyı satın alırım

0|0
    0|0
  • ıvıra zıvıra harcarım

0|0
    0|0
  • Ayakkabi, canta, arkadaslarima ayakkabi canta :D parfümler, kiyafetler :D

evler, arabalar falan :D iste herseyi alirdim heralde :D kardesime harcardim baya bide :)

0|0
    0|0
  • bir kısmını altına çevirirdim ileride okulum ve evleneceğim zaman masraflar için. bi kısmını ailemin ihtiyacı varsa onu alırdım. bi kısmıyla eksik şeylerim varsa onları alırdım. geri kalanıylada iyi bir tatil tabikiii :)

0|0
    0|0
  • açık konuşmak gerekirse arkadşlar zaten saymış ev,araba ,kıyafet ,ayakkabı,yatlar vs. bunun dışında yurt dışına çıkmak doyasıya gezmek kalan son paramıda ihtiyacı olana verirdim 1 günde yeter dimii :)

0|0
    0|0
  • 10.000 milyar mı wuhu harca harca bitmez..

0|0
    0|0
  • bir ton borç var zevkini çıkaramadan nasıl geldiğini anlamadan öylede giderdi şansıma tükiriyim ulan alışveriş diyorlar ya yok yok ağlamıcam :S :D

0|0
    0|0
  • x5 alırım sonra süper lüks villalar alırım yazlıklar alırım snra son kuruşuna kadar alışveriş yaparım :D

0|0
    0|0
  • ev,araba ve bisürüü kıyafettt :D

0|0
    0|0
  • Ne borcuuu yaaa direk bu diyarlardan kaçarım dünya turuna çıkarım vallahi bütün dünyayı gezerim hayatımı yaşarım mal mülk umrumda değilll :)

0|0
    0|0
  • Odamı değiştiririm ya da direk alışverişe çıkarım :))

0|1
    0|0
  • On yüzbin milyon baloncuk alırdım:)

0|1
    0|0
  • Lunaparka giderdim doya doya binerdim herşeye,her çeşit yemek yerdim,içerdim.Geri kalanını napardım bilmiyorum :/

0|0
    0|0
  • Ben tam hesaplayamadım

1 milyar tl ile 10.000 milyar tl nin eksiye göre sıfırlarıyla yazarmısın bi...

0|0
    0|0
  • yaşasın alışveriş yapmaaaak :D ayakkabı elbise pantolon bluz gömlek bileklik kolye oje ruj rimel :D:D:D

0|0
    1|0
  • bütün dilencileri satın alıp dilenciler şirketi kurarım :)

0|1
    0|0
  • alışveriş tabıkı ya dıbıne kadr kıyafet ayakkabı canta

0|0
    0|0
  • bir yıllık içki-sigara-meze stoğu yaparım. iç giyime harcarım kalanını da

0|1
    0|0
  • 6 sıfırsızlığa ben mi alışamadım sen mi?

0|1
    0|0
  • off bilemedim şimdi :/

0|0
    0|0
  • Tüm parayla gider tam altın alırım.

0|1
    0|2
  • araba ve alışverişş hemen :D

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    11

Erkekler Ne Diyor 63

• Abi güzel bir şöyle Range over alırım en full en yenisinden zaten bayağı bi para eder.Sonra Güzel bir villa ama denize sıfır.Sonra evimin yaninda bir Lokanta yani full et yapan vs türleri olan sey yapardım.Gerisinin yarısı kimsesizler yetimhane bakım evleri vs verirdim geri kalan yarısını vatana millete feda ederdim.

1|1
    0|0
  • Ev alırım kiraya veririm :)

Yada taksi plakası alırım

0|1
    0|0
  • evet bende arabayı deişirim..

0|0
    0|0
  • Rööööh okadaar para ne bu nese. Yünanistanı satın alır sonra yünanlıları denize dökerdim :D Sonra oranın türkiyenin 8. bölgesi olduğunu falan açıklardım Bide porcshe boxter link alırdım depoyu ve fullerdim :))))

0|0
    0|0
  • çok para be

0|0
    0|0
  • önce bi sayardım para tammı diye

0|1
    0|0
  • Bostancıyı komple satın alırım

0|1
    0|0
  • hemen gider istediğim amfi ve gitarı alırım üstüne kalan paranın tamamı eski gitarıma harcarım oh mis :) üstümdeki büyük yük kalkar.

0|0
    0|0
  • rakam kafamı karıştırdı on bin milyar nedir tam olarak

0|0
    0|0
  • 1 günde harcaması çok kolay.paranın tamamı kadar bi şirket alırım geri kalan günlerde de şirketten gelen paraları yerim.o gün sadece şirket bulmak için düşünür ve doğru kararı verirdim.kalan günlerimide eğlenerek geçirirdim:D)

0|0
    0|0
  • kişi başı bin tlden hesaplarsak borçluyuz bile

link

0|0
    0|0
  • önce iyi bi giyinip kuşanırdım, sonra uçağa biner, saint petersburg'a gider, hatunu ziyaret edip, geri gelirdim.

Yada iş için lazım olan iş istasyonunu alırdım :D

0|0
    0|0
  • yakarım o parayı

0|0
    0|0
  • Önce borçlarımı kapatır sonra bi düzine ev satın alırdım, bikaç tanede araba. 1 günlük süreç geçsin ver kiraya evleri hayatını yaşa anasını satim=)

1|0
    0|0
  • önce gider arabamı değiştiririm sonra belirli bir bütçeyi yardım kuruluşlarına bağışlarım geri kalanını da gayrimenkule yatırırım :))

0|0
    0|0
  • ilk kıyağımı sana yaparım sağlam bir matematik hocası tutarım sana milyardan sonra trilyon denen rakamların olduğunu anlatması için

0|1
    0|0
  • türkiyeyi satın alırdım tayipten... nasıl olsa her şeyi sattı onuda satardı anında..

0|1
    0|0
  • 10.000 milyar olmaz 10 trilyon istiyorum ben :-)

10.000 milyar nedir lan.?

10 trilyonum olsa öncelikle 10.000 milyar' ın olamayacağını öğrenmek için özel ders alırdım, sonrası kolay

0|0
    0|0
  • nasıl bir paradır bu ?

0|0
    0|0
  • 1/10'u bana gerisi TSK ya

0|0
    0|0
  • altın alırım

0|0
    0|0
  • Sen miktar yazma gözünü seveyim.

1|0
    0|0
  • biraz daha isterim alabilmem için :)

link

0|0
    0|0
  • Amerikaya gider yazılım firması kurardım az para değil 10.000 * 1.000.000.000 (onbin milyar)

0|0
    0|0
  • sana matematik öğretmeni tutarım.

0|0
    0|0
  • 10.000 Milyar ne mk. kljadsfklasjfasdaasd

sen soruyu sorarken bile kafayı yemişsin parayı versek bakırköyden yerini ayırtırız heralde :D

0|0
    0|0
  • benim kafam hala 10bin milyarda kaldı (:) ne kadar paramız var net olarak yazarmısın ama ya yazıyla yada rakamla belirt lütfen :D

0|0
    0|0
  • Bütün bilim adamlarını toplar ışık hızında giden koca bi uzay gemisi yaptırır kaçar giderdim bu dünyadan hehe :)

0|0
    0|0
    • O paranın yeteceğini sanmam:D

• 10,000 milyar TL 1 katrilyon TL yapar. Dünyanın en zengin şirketi olan Apple gibi 1800 şirket satın alabilirsin. Şimdi tekrar düşün yeter mi yetmez mi ? Heee eğer 10,000 TL yi kastetmişsen o da senin hatan.

• lamborghını revanton roadstar alırım

dodge charger alırım

malikane alırım , textil fabrikası alırım vs vs

0|0
    0|0
  • 10 000 milyar diye bi sayı yok lan neyin kafasındasın .s

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    33
Yükleniyor...