Bana aşkınızı anlatın? Aşkınız sizin için ne ifade ediyor?

Hadi ama ''onu çok seviyorum'',''onsuz yapamam'', ''ölürüm'' vs. bunları bir kenara bırakın.

Aşkınız sizin için ne ifade ediyor? Orjinal olalım biraz, :) bakalım neler çıkacak :)

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• belki aşkımı süslü sözlerle anlatamam gerçi onu sözlerle anlatamam ama denerim ona layık olmasa da

onu her gördüğümde yine özlemek bir saniye olsa bile yanımda kalmasını dilemek

onun gözlerine her baktığımda kalbimin atışını hissetmek

bana yaklaştığında nolur bu an hiç bitmesin demek

onun yanından ayrılırken gülümsemek üzüldüğüm halde o üzülmesin yeter ki demek

benim hayatımın o olduğunu bilmek ve onu hiç kaybetmemeyi dilemek

her seni seviyorum dediğinde yüzümün gülmesi içimi bir kıpırtının kaplaması onu hissetmek abenim aşkım demek

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kumsalda yatarken sudan yeni çıkmış buzz gibi ayaklarımı ısıtması demek,

her nefes verişinde dudaklarının arasından çıkan nefese imrenmek,

öpüşmek için kucağına aldığında inerken düşmeyeyim diye önce dizine oturtmasıyla her seferinde içimi titretmesi demek,

burnumu öpmeye yeltendiğinde çenesindeki sakallarının dudağıma değip içimi nasıl hoplattiğini bilememesi demek,

bir zamanlar asla dediğim şeyleri şimdi her dakika istetecek kadar eğlendirmek

vee her gece mesajında iyi uykular dilerken ona sahip olduğum için tekrar tekrar şükretmek!

1|2
    0|0
  • teni tenime degince ekran karariyor:) elimi ayagimi cekiyrum dunya islerinden, ruhum ozgur oluyor. ismimi soyledigi zamanda sapsal bir siritma beliriyor yuzumde, gozlerine her baktigimda ise kendimi dunya gerceklerinden uzakta sanki hayatta hic yorulmami hic yipranmamis gibi hic yalan dolan gormemis gibi en saf halimde hissediyorum, en guzeli yanyana iken baska hicbirsey merak etmiyorum:)

0|1
    0|0
  • tüm güzel kelimeleri ve hayatın tüm renklerini yoketmeme neden olan ama buna rağmen içimde siyahbeyazda olsa aşk çiçeklerinin açmasını sağlayan tek insan...

0|0
    0|0
  • Kabul olmuş duam, sonsuzluğum..

Gerçekten onsuz bir hayat düşünemiyorum..

Allah onu da beni de, birbirimizi birbirimizin başından eksik etmesin..

0|0
    0|0
  • sevgilim var ama mutsuzum

0|0
    0|0
  • aşkımız yoksa kimi anlatalım:))

0|0
    0|0
  • cennet ile cehennem arasindaki boslukta ahenk ile dans ediyoruz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sevgilim bana kendimi ifade ediyor. Bazı noktalarda şaşırıp kalıyorum çünkü ben oyum o da ben. Ona karşı hislerimin en büyük temeli bunlar oldu. Bu sayede bir olabiliyoruz. Tabiki farklarımızda var ama ortak yönlerimiz ve meraklarımız olması çok güzel :) Çoğu ilişkisel ve sosyal konuda da benzer düşüncelere sahibiz. Duygusal bağlamda işte orası karışık, daha çözmem için zaman gerek :D

Ama onsuz her saniye içimi bir özlem kaplıyor. Yatmadan önce gözlerimi kapatınca onu görüyorum,çoğu zamanda rüyalarıma eşlik ediyor. Zaten münük yastığıma onu yükledim, kolumda uyutuyorum her gece ve her sabah ilk onunla uyanıyorum; bir gün gerçekten gözlerinin parıltısıyla uyanma hayaliyle. Başını yana eğerek gülümsemesi beni benden alıyor, onunla konuşurken gülümsemekten yanaklarımız ağrıyor ^^

Onun için herşeyi yapabilir; çünkü o, gökte ararken yerde bulduğum, hiç olmaz dediğim anda bir anda çıkıp gelenim.. biz birbirmizin şans meleğiyiz. Onu kaybetmek, kendimi kaybetmeye eşdeğer; çünkü hayatımın tek anlamı şeyi ve yaşadığım anlara tat katan yegane şey o.

buradan uzaklardaki sevilime selamlar gönderiyorum :)) Hasretle gözlerinden öpüyorum merlot'um.

5|1
    1|0
    • deli çocuk senı :) Allah ayırmasın

• allahım bu mutluluğu almasın. Ne yazık ki 2 senelik ilişkimde tek aradığım şeyin bu olmasına rağmen bulamıyorum ve çok özendim. Ama kıskanmadım, maşallah dedim :) ne kadar zamandır berabersiniz acaba

• Teşekkürler herkese. Amin, Allah size de ve herkese güzel ilişkiler, mutlu birliktelikler nasip eder inşallah. Aslında yeniyiz. Bugün tam 1. ay oldu. :) Eski ilişkimde yaptığım hatalardan dersler aldım; şimdi onu sevmek için daha çok sebebim var :))

• eğer ateş icat edilmiş olmasaydı sırf içimdeki aşkı anlatmak için ateşi ben bulurdum

3|1
    0|0
  • ne uyanıksın ya :) biz burda güzel sözler söyleyeceğiz sende bunları çalıp sevgiline söyleyeceksin :) yemezler :)

0|1
    0|0
    • yalnız sana gerçekten çok teşekkür ederim :D ne kadar inandırıcı gelecek bilmiyorum ama iyi ki söyledin bak düşünmemiştim hiç. yanlızca merak ettim ya :) çok hoş şeyler çıkıyor :)

• Beni hala seven ama terkeden sevgilimimi anlatayım..

0|0
    0|0
  • yok sen ben yok ben sen

hem ben sen hem sen ben

0|0
    0|0
  • bana en acimasiz animda bile insan oldugumu animsatabilen ve tenini- ruhunu ayni anda istedigim tek kadin ,olurum biterimler zaten sacmadir

1|0
    0|0
  • " Ne komünizm, ne kapitalizm, ne ateizm, ne sosyalizm.. Kısmetsizm.. "

0|0
    0|0
Yükleniyor...