Güney Kore hakkında bildikleriniz neler?

güney kore nin insanlarının(kişilik olarak), film ve dizilerinin(konuları ve beğendiğiniz replikleriyle birlikte), müziklerinin, oyuncularının, şarkıcılarının, geleneklerinin, kültürlerinin, gezilecek yerlerinin, daha aklınıza ne gelirse- bunların hakkındaki bildiklerinizi anlatabilir misiniz?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• aklıma gelen ilk şey bizleri seviyorlar . yardım etmişiz onlara savaşta o yüzden

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• samsung, sang yyong, seul, kzuey kore savaşı,sarı deniz, ahn jung whan, kım sul yong, ju-sı park, 15 -20li şarkıcı grupları.. for fast evmtn.. like g 6, ve baya gelişmişt teknolijik devlerı..

kızlarıda güzeldir ama cezbetmiyor..

1|0
    0|0
  • 1.2002 dünya kupasına ev sahipliği yaptılar ve 3. oldular

2.kore savaşına USA yanlısı olarak katıldılar.

3.Berbat yemek tarzlarıvar.

4.Kahvaltılarında ilk olarak damacana gibi bir bardağa soğuk sütlü nescafe içine buğday dökerek .içerler

1|0
    0|0
  • kadınların,çekik gözlü olmayanlardan etkilendiğini duymuştum.Ayrıca Kuzey Kore ile ayrılarak ömür boyu amerikanın kölesi olmayı tercih etmşlerdir.

1|0
    0|0
  • korenin guneyindedir :))) acaip severler turkleri

0|0
    0|0
    • :) en çok gidip görmek istediğim ülkelerden biri. insanlarının da nasıl kişiler olduklarını bilmesem de hoş insanlar olduklarını düşünüyorum, bazı oyuncu ve şarkıcılarının röportajlarını okudum cevaplarının içten olduğunu düşünüyorum

• deniz mahsullerini seven biri isen kesin git

• çoğunu severim :)

• sevişmesini bilmiyorlar.

0|0
    0|0
  • Onu bilmemde Kore dizileri, müzikleri için ölen, biten kızlar kadar itici kimse yoktur.Böyle salak salak bir kaç Korece sözler söylerler, resimler paylaşırlar ya iğrenç bir şey.Örnek : link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• fark ettim ki tarih dersinde öğrendiklerim ve kore savaşından başka hiçbir şey bilmiyorum,tabi haritadaki yerini,bayrağını ve azda olsa tarihini biliyorum.

dizileri filmlerini müziklerini ise hiç bilmiyorum.

1|0
    0|0
    • bende oyuncuları, şarkıcıları, dizileri, filmleri ve müziklerinden başka pek bir şey bilmiyorum. bunların dışındakileri filmlerden tek tük öğrendi. kore savaşının sadece isim olarak biliyorum. tarih dersim pek iyi değildirde :)

• bilgilerimiz birleştirirsek tam olacak :)) bende tarihi-coğrafi şeyleri biliyorum,sanat kültürle ilgili bir şey bilmiyorum...

• bir kim bum u biliyorum :)

1|0
    0|0
  • gelenekleri neredeyse bizle aynı gibi benim için gidilecek ilk yer :) diğer kültürlere göre faklı (çin,japon) saymasak dizilerini izlerim hemde bağımlılık derecesindee hele kim hyun joong <3 ona bitiyorum ve fanlarındanım :) artık ingilizce yeriine kore müzikleri dinler haldeyim onlarda ayrı bişey hele sözlerine baktığınızda ciddende anlamlı olduğunu anlarsınuz budur yani :) hayalimdeki yer diyebilirim kısaca :)

0|0
    0|0
    • korenin müzik ve dizilerine bayılıyorum. kim hyun joong <3 bende bayılıyorum ona boys over flowers ve playful kiss te izlemiştim ve ss501 grubundan tanıyorum. a song calling for you adında bir şarkıları var. o şarkıya da klibine de bayılıyorum :)

• hyundrella baya iyimiş :)

• bende tekrar tekrar izledim :D türkçe alt yazı dah bi güzel :)

• dizi ve müziklerine ilgim var.misal;

dizi

my name is kim sam soon

playful kiss

my girlfriend is a gumiho

boys over flowers

the greatest love

city hall

scent of a woman

cain and abel

coffee prince

...

müzik

vos

nell

dbsk

davichi

4men

...

0|0
    0|0
    • bende film ve müziklerini aşırı derecede seviyorum. koreantürk diye bir site var orda hep kore müzikleri filan çalıyor açıp dinliyorum arada :)

• ne demek :)

• oppaaa :D

0|0
    0|0
  • dizilerini izliyorum. romantik ve komikler ama normal insanlarıda öylemi bilmem :D bide bayım diye falan konuşuyorlar:D öyle işte :)

1|0
    0|0
    • romantik dizilerinin bazılarını bende izledim, çok beğeniyorum. film tavsiye edebilir misin?bunların dışında bildiğin varsa:boys over flowers, devil beside you, my sassy girl, a millionare's first love, still marry me, you're beautiful,playful kiss, my girlfriend is a gumiho, paradise kiss...

• personal taste kesinlikle :) en son onu izledim süperdi. filmde izlemiştim de inan hiç hatırlamıyorum ismini ama çok romantikti o da

• teşekkürler bir ara izlerim :)

Yükleniyor...