UltrAslanın karşılaması hakkında ne dusunüyosunuz?

Bizim olduğumuz her yer size cehennem !
ultrAslan

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Ultraslan dunyanin en buyuk taraftar olusumu ama ozellikle arsenal macinda yakismadi daha elit olmaliyiz takimi ceza alicak durumda birakmamaliyz.

0|0
    0|0
    • dostum arsenal maçında bizim taraftarların ne büyük olduğunu ben bir kez daha anladım. Ordaki olay takım yenilmesin hırs yapsın bir şekilde ateşlemeye çalıştılar takımı kendinize gelin biz burdayız mesajı verilmeye çalıştı ama futbolcular sağolsun gerekeni çok iyi yaptı

• Mac 3 0 di kardesim ama hklilik payin var

• 3 0 evet ama biz ne tarihler yazdık aga wengerin yüz ifadesini maç öncesinde görmedin heralde :) bu sene inanıyorum bu guruptan çıkacaz real madridtende 6 yedik o sene 3 maçta 1 puanımız vardı şimdide aynı durum kötüyüz inşallah prandelli sistemle oynamaz fener maçı çıkış maçımız olur diye umuyorum yoksa prandelliye yol verirler

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Onu görmedim ama dun Balikesir de kara kartal coşkuyla karsilandi

0|0
    0|0
  • cok iyiydi kankaa
    diyor @neolsun55

0|0
    0|0
  • Görmediğim için birşey diyemicem ama taraftarda iyice cıvıgını çıkardı bu işin.

0|0
    0|0
    • yaktılar dostum kayseri hadi derler ya iyi gün taraftarı diye biz 8 sene şampiyon olamadık yine sevdik bu takımı yapacak bişe yok doğuştan gelen bişey GALATASARAYlılık herkese nasip olmaz

• Bunu bana mı söylüyorsun biladerim.
      Ben zaten kulübün geçmişini herşeyini biliyorum.
      şu an taraftarında bku çıktı k. bakmada.

Yükleniyor...