Bu Galatasaray'ın hali ne olacak, kim gitmeli takımdan?

kimin gitmesi lazım oyuncuların mı teknik direktörün mü başkanın mı ya da fatih terim neden başkanlığa aday olmadı ki

0|0
8|22

En İyi Erkek Görüşü

• Sabri reyiz geri donmeli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Prandelli denen alçak ile yekta gökhan zan dzemali pandev tarık gitmeli
    dzemali diyolar daha al yerine kayserispordan okayı bak bakalım 2 kat daha iyi oynuyor mu oynamıyor mu

1|0
    0|0
    • onları bilmem de terim boşuna mı genç oyunculara para yatırdı hiççç adamlar hala yenilere yükleniyolar

• sırf Türk diye yasin öztekin kadroya alınıyor Bruma yedekte kalıyorsa çoktan bitmiştir prandelli devri değişim şart

• yabancı türk ne farkediyo sanki ne saçma bir karar ne ilkel bir karar tabi ki değişim gerekli

• sabır yok bizde daha 1 ay oldu dam bir şeyler deniyor , ama gönderilecek bence... keşke 2 yıl filan sabretsek

0|0
    1|0
    • 2 yıl yok ki önümüzde bu yıl o yıldızı aldık aldık yoksa Galatasaray devri biter bu kadar net herşey

• yıldırım Demirören de ceza vermek zorunda fatih terim onun babasının oğlu değil ki hataları görmezden gelsin

• OLUR KESTİM kızma iyi bayramlar :)

• fatih terim gelecek herşey düzelecek

0|0
    0|0
  • emre çolağı görebiliyor musun hiç eboue ve sabri de cabası haa birde kiralanan amrabat var fatih hoca döneminde esip gürleyen bu futbolcuları prandelli istemem yan cebime koy diyor başgan ve prandelli gitsin yeter

0|1
    0|0
  • mwrve sabaha sabah canımı sıkma nolur zaten nefret aşamasına geldim en sonunda tv yi kırcam seyrederken ve seyretmiycem artık maçları ingiltere ligini seyrediyorum. fanatikliğim ölümüne kadar dövmesine kadar ama yeter bıktık 2 senedir yeter ya

0|0
    0|0
    • ya bennn ya ben benim kadar bıkamazsın inan artık uyku tutmuyo adamların keyfi hala yerindee

• teknik direktör değişmesi lazım fatih terim olsun demiyorum ama galatasaraya fazla o teknik direktörler o yüzden işler ters gidiyor

0|0
    0|0
    • fatih terim zaten teknik direktör olmaz ki giderken dediklerini unutmadık eğer dönersem başkan olarak dönerim dedi öyle de olmalı işleri yoluna koyar o

• taraftarlarla alakalı durum değil. kökten temizlik olmalı takım suç işliyor. ceza veriliyor neymiş uefa'ya gitmicek ama şampiyonluk kupasını veriyolar tezatlığa bak. futbol falan yok burada

• o da doğru

• ünal prandelli burak pandev

0|0
    0|0
  • HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK CİMBOM !

0|1
    0|0
  • Herkesin gitmesi lazım :D

0|0
    0|0
  • Bir bayan böyle sorunca nedense hiç samimi bulmuyorum daralıyorum haaaaaaa :)

0|0
    0|0
  • Topu gitsin ben geçiyim başına

0|0
    0|0
  • yenildinde kötü oynandığında umudumuzu kaybettimizde sırtımızı çevirseydik sarının yanında lacivert koyardık

0|0
    0|0
  • Ünal aysal bu takimi kurtardi hangi yönetici bu kadar iyiydi? Her takimin kötü dönemleri olur, iyi gün taraftari olmak yerine bu günlerde takima destek olmak lazim.

0|0
    0|0
  • Engin Baytar dışında herkes gitmeli... başkanıda. Dahil

1|0
    0|0
  • Öncelıkle başkan sonra teknık dırektor. Ve yenı gelen o uç yabancı kazmalar.

0|0
    0|0
  • ünal aysal ve prandelli gitmeli.

0|0
    0|0
  • su akar yatağını bulur

0|0
    0|0
  • Burak yilmaz.
    Veysel sari
    Yekta

0|0
    0|0
  • sabri geri dönmeli burak gitmeli adam akıllı forvet gelmeli

0|0
    0|0
  • Burak gitmeli forvet alnmalı

0|0
    0|0
  • sen benim halimi düşünsene

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hep dedim beni teknik direktör alın diye tam anlaştık kapıdan döndüm... Kapıda güvenlik görevlisi vardı yani o yüzden...

0|0
    0|0
  • bence böyle gayet iyi prandelliyle yola devam edilsin

0|0
    0|0
  • Burak gitmeli alsınlar o * malını oradan ya yetti artık afrası tafrası.

0|0
    0|0
  • Baskaniniz teknik dirk. Ve bide burak gittimi super :)((

0|0
    0|0
  • Fatih terim'le iyiydi. Nedeni bu olabilir mi

0|0
    0|0
  • Gelmesi deiyecektin size forvet lazım bence burakla falan olmaz

0|0
    0|0
  • Hepsi gitsin