Acun Ilıcalı'nın Survivor yarışmasında yaşananlar için ne düşünüyorsunuz?

herkez merve denen kıza sövüyo kendini ön plana atmak için yapıo diolar dogrudur ama ondan önce söledkleri dogrumu o önemli kız ben 1. olsaydım bunları atmazdım diyo bana hakszlık yaptıkları konuşuyorum diyo...bu adam bu parayı nası kazandı anlamıorum hava yolu şirketi kuruyomuş olaya bak :)

• Evet
    12% (1)50% (1)20% (2)Oy Ver
  • Hayır
    88% (7)50% (1)80% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• haz etmem

0|0
    0|0
    • merve tamamen gerçekleri söylüyo bence o anlatmasada öyle olduğu ortadaydı zaten bizim türk milleti ağzı iki seksen bi haltmış gibi izliyo

• o pragramdan nası bi zevk alıyolar anlamadım zaten izleyenler :)

• o değilde bu gidişle o kızı piyasadan silecek gibi.. resmen topyekün medya savaşı açtı merveye.. merve uyuzun teki tamam ama, acunun bu kadar alevlenmesi de teyit ediyor merveyi..

Kızlar Ne Diyor 5

• valla yaa adam parayla oynuyor

0|0
    0|0
  • en başından beri teyyyy so-por spikeriyken sevmiyordum.. o kutu yarışmasında kasılmalarını falan gördükçe iyice acıdım karakterine.. herkese abicim ablacım deyip arkadan vurun emri veren bir yalaka başka bişe değil...

0|1
    0|0
    • aynen bizim milletimiz hepsini kamare karşısında oldugu gibi sanıyo

• Canısım ben akpye oy virmem:)Soran demiş onu:)

• parti ayrımı yapmıyorum bebeyim :)))

• Adam televole muhabirliğiyle başladı Show tv'yi alıcak nerdeyse.Şans işi.Cevabım sevmiyorum:)

0|0
    0|0
    • ne şansı yavşagın teki yapmadıgı program kalmadı her b..ka el atıyo yaptıgı bir tane adam gibi program yook belki varmısın yokmusun başkada yok

• dogrudur açıkça söliyim bn akpye oy verdim ama ceemat konusunda şüphelerim var... bunu herkez yapıyo yani kendi zenginini kendi medyasını o çok adeletli özgürlükçü chp de farklı değil emn ol benim ailemde çogu kişi chplidir üyedrler bi kaç kere partiye gtmişligim var onlarda farklı b..k değil ..agzımı bozdum yine :))

• ha haaa neo boşver siyasi parti olaylarını pek sevmem ben çalışana veriyorum ama daha iyi olmalı.. yalnız cemaat din kisvesinde ya ona çok sinirim bozuluyor neyin dini ya resmen para çarkı başka bişe değil..

• neye evet hayır dicez

0|0
    0|0
  • Hiç sevmiyorum, mümkün olduğunca programlarını izlemiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...