Size böyle mesaj atan birine yanıtınız ne olurdu?

ben eski sevgilime sürekli yazıyordum konuşuyorduk sonra yazmayı kesti bana ben hakaret küfür felan ettim sinirimle ailsinde ettim işte oda dedi bana et ama aileme etme ben sizinkileri tanıyorum etmem asla dedi neyse ben sürekli yazıyorum bu cevap vermiyor sabah bana mesaj atmış allahın yüzsüzü hastası salağı insanda yüz olur biraz kızların yüz karası kızlık gururun olsa asla daha yazmazsın felan dedi çok üzüldüm biraz daha susmazsan küfür etcem dedi siz böyle birine ne yanıt verirsiniz?

Güncellemeler:
bu arada ben ailesine küfür ettim çocuk dedi senden beklemezdm asla sdce bu sen edrsn ama ben asla ailene etmem dedi utandım:D

0|0
15|10

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

Kızlar Ne Diyor 14

• Begüşşş,hayırlı cumalar sanada...Kuzum yaa bu mübarek günde konuştuğun konuya bakk..Cık cık cık hiç yakıştıramadım.:))

1|0
    0|0
  • bence de utanmalısın. kadınlara küfür yakışmıyor. hoş! erkeklere de yakışmıyor.

1|1
    1|0
  • Az bile demiş,ne sabırlıymış çocuk.

Köşeye pus şimdi,orda utan.

Hadi bakiyim

2|0
    1|0
  • begüş var ya bezen resmen cılkını çıkarıyorsun...ya bi geri dur yazma ya...yüz kere akıl versen inanki birine kaale almıyorsun...kapat telefonu..yazma bişey..sen yazdıkca daha gıcık şeyler yazacak...bunu düşünemiyormusun..öfkeni içine at sus işde...

1|0
    0|0
    • onu gectım ıyıce bır havalara gırıyor kendını bsey sanmaya basladı

• iyide sen yapdın onu öyle..ya bi uzak durda adam olsun..aslında biliyormusun onun hoşuna gidiyor senle atışmak...zevki yaşatma ona..

• yanıt verme.

1|0
    0|0
  • sende hak etmişinn küfür etmişin yakışmamışş sana.

0|0
    0|0
  • Daha ne yemek istiyosun leydi ?

2|0
    1|0
  • hiç bir cewap wermezdim çok yanşl yapıyosun mesaj atmayı hemn kesmelisin

1|0
    0|0
  • yaptıgın cok ayıp belkı onunla kavga edebılırsın ama arada aılesını kotulememen gerek ben olacam senı olesıye doverdım saka bı yana yaptıgın hıç hos deıkl bı kıza yakısacak bısey deıl

0|0
    0|0
  • kaybol bakalım ortalıktan merak edicekmi seni seviyo demişsin test et o zaman

0|0
    0|0
  • ailesine küfür etmesyedin keşke sonuçta onlar masumlar .bende eski sevgilime bir sürü hakaret ettim ama ailesini asla karıştırmadım oda cevap vermedi yani .ama karıştırsam oda aynı şeyi yapardı eminim

0|0
    0|0
    • yok onada bısey demedı senden beklmzdm dedı:D

• aynen yaa hep sallıycam dyrm olmuyor ama bu sefer kesın cok agr konustu napım bnde benı kaale almamasına uyuz oluyrm

• ya bende attım bir sürü şey yazdım bir iki cevap verdi kendini koruyor sonra baktı laf yteştiremior işte sustu çokda tın ben dediğimi dedim valla içim rahat umrumda olmaz zaten başkasıyla çıkıyorum şu an kendi düşünsün salak

• Güzelim çocuk haklı.

Mesaj atmayı bırak.

0|1
    0|0
  • çocuk haklı istemiyosa zorlama güzelimm yoksa laf yersin böyle

0|0
    0|0
  • daha cevap verecek misin aklın varsa verme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...