Başbakan olsanız ilk icraatınız ne olurdu?

Uzaktan eleştirmek kolay. İcranın başısın. Önünde hergün akıl aklmaz bilgiler ve yorumlar konuyor. Ülkenin durumu belli. İlk olarak ne yapardınız.?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Teröre çözüm arardım.Eğitim ile ilgili düzenlemeler yapardım.Kentsel dönüşümü hızlandırırım.Bulduğum her kara parçasını ağaçlandırırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kuzu çevirir,koyun güderdim.

0|1
    0|0
  • İnsan hayatı herşeyden her meseleden daha önemlidir.O yüzden ilk önce kadın cinayetlerine çare bulurdum.Sonra terörü bitirirdim.

0|1
    0|0
  • Çevre için düzenlemeler yapardım

0|0
    0|0
  • halkı dinlemek için her semtte halk görüşmeleri ayarlardım

0|0
    0|0
  • Avrupaya rest çekerdim Japonyayla iş yapardım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Başbakanın görevlerini yeterince bilmiyorsunuz :) Bu ülkeyi bir tane adam yönetmiyor. Öyle başbakan oldum şunu yapıcam diye bir şey yok.

0|0
    0|0
  • İlk önce bu , boş sistemi değiştrilir. Bakan makan başbakan boşbakan ne varsa geri dönüşüm kutusuna bile değil shift delete yapılır. Proleter sınıfı iktidara gelir. Emeğin gücü halkın gücü konuşurdu. Uzaktan eleştiriyoruz, çünki yanına yaklaşamıyoruz 100 korumayla dolaşmak kolay tabi. Yakında zaten içeride alır bizi. çok konuşuyoruz ya

1|0
    0|1
    • çok ilkelsin:))

• o sistemden benim niye haberim yok! Marksın geçmişi 100 yıl. Sen 100 yıl önce fikirsiz ve sistemsizdin. Benim geçmişim ve birikimim 5000 yıllık insanlık tarihi ve birikimi. Sen 100 yıllık bir primitifsin.

• Kapitalist sistemde yaşadığını bilmeyen bir insancık daha :D Komünizmin ilk çıktığı gün kapitalizmin 200 yılını 2 ye katlar.Bütün yargılarını çürütmüştür. He tamam 5000 yıllık fosilsin

• taşeron ve üstlenici firmaları bitirirdim.emeklilik yaşını standart 50 yapardım arge bütçesini 2 katına çıkartırdım .

0|0
    0|0
  • Bir ülke konulmuş yolda ilerliyo..başkanların çok etkili oldukları düşünmüyorum

örnek abd ilk siyahı başkan geldi..bush sonrası çokta değişen bişi olmadı

0|0
    0|0
  • bedellik askerliği kaldırırdım ne o öyle 30 bin lira ver geç ohh ne güzel olan fakire oluyo zaten:/

0|0
    0|0
Yükleniyor...