En yakın arkadaşın uzun zamandır beraber olduğu sevgilisini seninle tanıştırıyor. Ama o da ne?

En yakın arkadaşın uzun zamandır beraber olduğu sevgilisini seninle tanıştırıyor..

Ama o da ne, sevgilisi senin de sevgilin...

• Bunu bana nasıl yapar?!
    28% (11)19% (4)25% (15)Oy Ver
  • Bunu sana nasıl yapar?!
    8% (3)5% (1)7% (4)Oy Ver
  • Bunu bize nasıl yapar?!
    18% (7)14% (3)16% (10)Oy Ver
  • Bu işte kesin bir bit yeniği var..
    46% (19)62% (13)52% (32)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
14|14

En İyi Erkek Görüşü

• en yakın arkadaşım sevgilisini tanıştırdığına göre benle çıktığını bilmiyor . ayrıca bunasıl en yakın arkadaş dedirtiyor ama neyse :))

demekki bütün suç kızda

o zaman sağlam bir tokat atarım elalemin içinde böyle beş parmağın beşi de çıkacak şekilde sonra yüzüne tükürürüm

en yakın arkadaşım konuyu anlayınca bir tokatta o atar bir de o tükürür yüzüne

sonra bir daha görüşmem onlaa

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Erkekler için pek bir sorun olmaz ama bir bayan açısından bakıldığında gerçekten 'Bunu size nasıl yapar, kesin bir bit yeniği vardır bu işte'. diye düşünülebilir. Ama sevgilisi senin de sevgilinse ve kız bunu bilmiyorsa mazur görülebilir ama biliyordu da hiç utanmadan sıkılmadan kasten yapıyorsa... ama yok olamaz bu kadar da ya. Adiliktir bunun adı resmen. :((

0|0
    0|0
  • Hmm önce oturup ikili ve üçlü görüşmeler yapmalı :D

Kesin kamera şakası falan olmalı ya da türk filmi ))

2|0
    0|0
  • bence sen çok fazla türk sineması izliyosun örnek neşeli günler ;)

0|0
    1|0
  • Hiç başıma gelmedi olmasın zaten.

0|0
    0|0
  • wtf

2|0
    0|0
  • kavak yelleri :D

0|0
    0|0
  • lol Neşeli Günler'de ve Kara Melek adlı dizide vardı bu sahne : ) Bir bit yeniği vardır diyorum.

0|0
    0|0
  • Hatuna çok acırdım; zira başına geleceklerden haberdar olma ihtimalini düşünemiyorum :)

0|0
    0|0
  • olabilir, sonucta eskide kalmis benim icin tebrik ederim :)

0|0
    0|0
    • seninde sevgilin diyor .. eski sevgilin demiyor :/

• o kosulu dusunmek bile istemedigimden cevaplamamistim, cunku o anda basina gelecekler pek ic acici olmaz sozde sevgilimin

• yok artık

0|0
    0|0
  • nisan 1 mi?

0|0
    0|0
  • Bunu bize nasıl yapar?!

0|0
    0|0
  • A bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Gerçekten çok kötü bir durum olurdu.

0|0
    0|0
  • kurtaramaz kimse elimden onları :D

0|0
    0|0
  • o andan itibaren, o da benim eski sevgilim olurdu

1|0
    0|0
  • annem dediki büyüdün artık oyuncaklarnı baskalarına vereblirsin :) eskiyen oyuncaklar ihtiyac olan arkadasa iade edyrm sorun değil :)

0|0
    0|0
  • anladığım kadarıyla kızın haberi yok çünkü öyle olsa tanıştırmazdı.. ama böle bi durumda bende kayıtsz kalmazdım :) yerin dibine sokardım karaktersiz.. ay çok sinirlendm bak yaa

0|0
    0|0
  • pess yuhh gibi birşey yani.:)

0|0
    0|0
  • bunları bana nasıl yaparlar?!

derim.. ilişiğimi keserdim..

0|0
    0|0
  • Bu işte kesin bir b*kluk var ama ne ? derdim..

0|0
    0|0
  • önce küfürün bini bin paraya sonra ''noluyo lan?!''bundan sonrasını pek de düşünemiyorum

0|0
    0|0
  • belki sadece arkadasini tanitmak istemisdir yani kotu dusunmek lazim deyil hemen

0|0
    0|0
  • üzülürdüm...

0|0
    0|0
  • rüya görüyorum

0|0
    0|0
  • dinle sevgılıden alıntılar:)ıkısınınde kafa goz gıderdı

0|0
    0|0
  • buna hayatta kayıtsız kalamam aptal oyunların peşinede düşmem o anda bütün tepkimi gösteririm kıza dalarım saç baş aynı şekilde o erkek müsvettesinede öyle resti çeker giderim kaçan kovlanır hesabı ;) gerçi daha işim olmaz o insanla

0|0
    0|0
Yükleniyor...