Babamın arabasını duvara vurdum ne halt yiyeceğim ben yardım edin = (

Arkadaşlar babamın arabasını duvara vurdum ne halt yiyeceğim ben yardım edin = (

0|0
13|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• dayak yicen evden gaccc :D

0|0
    0|0
  • git söylede tamir mi ettiriyor eksper mi çağırıyor sigorta işlerimi var onu yapsın. Sana bişey olmamaış önemli olan o. ;Boşver gerisini.

0|0
    0|0
  • Yandın sen, eyvahh eyvahhh !

0|0
    0|1
  • ilk defamı kullandın? yoksa affı yok

0|0
    0|0
  • önce git arabayı sanayiye bırak, baban araba nerde dediğinde mod.cuda olduğunu teyp taktıracağını vs. söyle... araba sanayiden çıkınca da arabada bi değişiklik yap teyp tir fardır janttır her neyse... çakmaz

0|0
    0|0
  • bariyerlere carpip cizilen yeri boayip garaja park etmis ve farketmeyecegini ummustum, emma umudum bosa cikti.

yapacak birsey yok kaderine razi ol ):

0|0
    0|0
  • hasar tam olarak ne?

0|0
    0|0
  • sigorta varmi sigorta? eger yoksa babanin sigortasi atacak hazirlikli ol derim ben:))

0|1
    0|0
  • çoook kötü :/

0|0
    0|0
  • yalan yalanı doğurur. açıkça söyle. emin ol o an kızsa bile senden değerli değildir.

0|0
    0|0
  • Kaçmanın saklamanın anlamı yok. Git baba böyle böyle oldu de. Özrünü dile masrafıda karşıla.

0|0
    0|0
  • iyi halt yedin..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• önce ehliyetin varmı

eger sorun fazla degilse tutanak tut deki aksam arabayı bıraktım sabah biri vurup kacmış resmini cek sigorta policesini ehliyetini ve ruhsatın fotokopisini al kaza tutanagı duzenle ver tamirciye

baban sana koyacak o yönden caren yok

0|0
    0|0
  • korkunun ecele faydası yok arkadaşım eninde sonunda ortaya çıkacak bence en doğru olanı babana gidip olan biteni dürüstçe anlatmak emin ol baban için senden değerli değildir arabası. hatta sana bir şey olmadığı için şükredecektir baban . Dünyada hiç bir mal mülk yoktur ki insan hayatından önemli olsun hiç bir mal mülk için insan kalbini kırmaya değmez mal mülk gidici ama dostluk sevgi kalıcıdır. yüreğini ferah tut.

0|0
    0|0
  • Güzel bir dayak yiyerek bu işten sıyrılabilirsin :)

0|1
    0|0
  • güzel şeyler yiyeceğin kesin :D

0|0
    0|0
  • gidip tamır ettıreceksın yada dayağı göze alcaksın

0|0
    0|0
  • İstanbulda oturuyorsan boğaz köprüsü

Ankarada oturuyorsan Atakule

İzmirde oturuyorsan saat kulesine çık

Ve atla :(

0|0
    0|0
  • Arabayı babanın yanına götürme. Babanı çağır, toplu bir yerde ol. Ayıracak adamlar olsun etrafta :)

0|0
    0|0
  • Kaskosu varsa sorun olacağını sanmam.

0|2
    0|0
  • Büyük konuşmamakla birlikte.Benim evladım olsan o arabayı bi tarafına sokardım ki.Acımı bir nebze de olsa hissetsin.

0|0
    0|0
  • eyvah duvarin durumu nasil yikilmamistir umarim

0|1
    0|0
  • Arabayı parket oraya hiçbişey bilmiomuşu oyna vurmuş kaçmışlar olsun ..

0|0
    0|0
  • Umarım kızılcık sopası ile döver seni

0|0
    0|0
  • hasar büyüklüğüne bağlı büyük değilse sorun yok.herkesin başına gelir

0|0
    0|0
  • Ne kadar vurdun foto varmı ?

0|0
    0|0
  • efendi efendi söyle