Yeniden başlamasını istediğiniz şeyler var mı?

dizi, film , reklam çizgi film vs. , üniverste hayatınız, lise zamanlarınız ilk ve unutamadığınız aşklarınız, yeniden başlasın istediğiniz tatilleriniz , nebilim yaratıcılık sizde..

0|0
16|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• ezel :D

0|1
    0|0
  • eskı sevgılımle tanstgım ılk an ...

0|1
    0|0
  • lise yillarim

1|1
    0|0
  • Ben tekrardan çocuk olarak başlamak isterdım ..Aklımda gelecek düşüncesi olmadan gerçekten değerini bilerek doyasıya çocuk olarak hayatıma yenıden başlamak isterdim

0|1
    0|0
  • onunla olan ilişkim

1|1
    0|0
  • çocukluk günlerim,mahallede top oynayıp deli gibi bisiklet sürdüğümüz o zamanlar..

sonra süper baba dizisi,fiko ve diğerleri yeniden başlasa...

0|1
    0|0
  • Şimdiki sevgilimle yeniden başlamak isterdim. Bu kadar hatalarımız,kırgınlıklarımız olmadan...

0|1
    0|0
  • avrupa yakası =))

1|1
    0|0
  • avrupa yakası, çemberimde gül oya, şirinler

başka bir şeyin yeniden başlamasını istemiyorum

0|1
    0|0
  • lise tekrar başlasın

0|1
    0|0
  • leyla ile mecnuun

0|1
    0|0
  • 7 numara en güzel 1şeydi , aynı tadında yeni yeniden çekilse fena olmaz.

0|1
    0|0
  • eskı sevgılımle tekrar baslamakkk ama nerdee...

0|0
    0|0
  • leyla ile mi mecnun :/

0|0
    0|0
  • power rangers:D:D

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Tonla var desem yeridir.Ben biraz eskiyi seven oralarda yaşamayı seven birisiyimdir.Mesela eski diziler Power Rangers,Thunder in paradise,Süper baba,Mahallenin muhtarları gibi veya serisi biten filmlerin ve karakterlerin tekrar bir film çekmeleri onları tekrardan görebilmem.Ailevi bir kaç sorunun eskisi gibi sorunsuz olmasını isterdim.Barış mançoyu,Kemal Sunalı onlarıda çok özledim nur içinde yatsınlar.

0|1
    0|0
  • özlemlerim yani eskiler.

0|1
    0|0
  • diziler: avrupa yakası,ekmek teknesi,süper baba, mahallenin muhtarları (çok nostaljik oldu sanırım:)

ama şansım olsaydı şuan ki hayat tecrübelerimle yeniden dogmak isterdim,dünyanın g.tüne parmak atardım işte ozaman:)

0|1
    0|0
  • pokeman :)

0|1
    0|0
  • Savaş başlamasında ne başlarsa başlasın:) Yeter artık anaların döktüğü gözyaşı... :(

0|1
    0|0
  • voltron he-man arada bir olsada çıkıyordu starda birde trt te 7 numara dizisi bir kelime bir işlem riziko gibi yarışmaların başlması ama trt de

0|0
    0|0
  • iki ay önce yediğim yemek

0|0
    0|0
Yükleniyor...