Kullandığınız PC&laptopların markası?

Kullandığınız pc & laptopların markası neler. Bakalım çoğunluk olarak hangi marka çıkıcak. Toplama pc olanlar olabilir , onlarda anakartın markasını yazsın .

Güncellemeler:
Telefonda yazabilirsiniz
Asus kullanan çok var.

0|0
25|18

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 24

Erkekler Ne Diyor 18

• markaya bakmam icerigine bakarım mobee netbook 2 senedir kullanırım ayrıca eski toplama bilgisayarım var server olarak kurdum. önemli olan markası degil işlevi efem :-)

0|1
    0|0
    • katılıyorum , içindekilerin markası önemli. ama asus markalı bir laptopun içinde de asusun yaptığı anakart , filan oluyor o yüzden iyi. ama tabi ramları filan diğer firmalardan alıyor .

• öyle genelde amd ve türevlerini severim ben intel isim olmaz

• en son amd 42 çekirdek pc çıkartınca intel 68 çekirde çıkardı :D bence intel iyi ya. i8 de çıktı çıkacak.

• masaüstü olan toplama zaten. Netbookun markası hp notebookun markası lenovo

0|1
    0|0
  • Toshıba.

0|1
    0|0
  • toshiba

0|1
    0|0
  • Toshiba Laptopumdu ama artık değil çünkü hırsızlar iş yerimi soydu adi herfiler.bak yaramı depreştirdin.

0|1
    0|0
    • toshiba dandik zaten birşey olmaz :D

• de gettttt sen daha beter yarama tuz basıyorsun özrün kabahatinden beter diye bi söz var biliyon mu :)

• hehehhe :D

• uzatmasan artık, güncelleyip durmayın

0|1
    0|0
    • tamam bitti. sakin olabilirsin :D

• LG. İyidir. Hoştur.

0|1
    0|0
  • :D Samsung Galaxy Note

0|1
    0|0
  • :D kırdın mı ya ınsan telefon markaı sorar pc ler asırı dagınık durumda

0|1
    0|0
  • asus laptop.

0|1
    0|0
  • Dell

0|1
    0|0
  • crea pc. laptop dell.kasa yeni geldi içine bakmadım ama asus anakart favorim ekran kartı ati radeon ram kingston olmasını tercih ederim ses kartına karar vermedim

0|1
    0|0
    • n vidıa daha iyi diyyorlar

• şu an tam takip etmiyorum.mobil işletim sistemleri ile ilgiliyim daha çok.Samsung galaxy mini kullanıyorum.android telefonlarla uğraşıyorum ios da gündemimde yakında ios u incelemek için iphone alabilirim

• Casper

0|1
    0|0
  • casper :-/

0|1
    0|0
  • Kendim topladım.. Monitörüm LG ama..

0|0
    0|0
  • fujitsu lifebook ah530-313 intel core i3 380m 2.53ghz 4gb 320gb 15.6 :) gayet memnunum

0|0
    0|0
  • Acer Aspire 3680

0|0
    0|0
  • toplama

0|0
    0|0
Yükleniyor...