Hayatınız boyunca yaptığınız en uçuk şey nedir?

abartmadan ve sallamadan yazarsanız sevinirim. güzel bir soru puan vermeyi unutmayın !

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• 5 yasımdayken 6 katlı bınanın ınsaat halındeyken en ust katının balkonundan atlayacaktım ve benı engellemeye calısan benden 5 yas buyuk kzenımıde azkalsın benı engellıyor dıye onden yollayacaktım son anda tuttular ikimizide

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• hem işe hem eve yalan söyleyip sevgilimle günü birlik tatile gitmiştik. evimle işim birbirine yakın :) yakalanma ihtimalim %90dı ve ben yinede gittim. %10 ben kazandım :)

0|1
    0|0
  • üniverisite yıllarımızda bir geziye katılmıştık arkadaşlar, 4 kız arkadaş şelalenin aşağı düştüğü yerden yaklaşık 200-300 metre öteden dereyi yürüyerek geçmiştik..be bunu martın 12 sinde yapmıştık..

0|1
    0|0
  • Sokakta erik yiyip de çekirdeklerini ağzımla oraya buraya fırlatmıştım. Birini kapsonuna giriyordu az daha :)

0|1
    0|0
  • Kuzenmle birlikte hiç çekinmedn bi tekel büfeye gidip 6-7 tane bira almştk :D Orda duran adam şaşkın şaşkın bakakalmıştı :D hiç unutmam :D

0|1
    0|0
  • ne yapmıştım sınav ortasında defter açmıştım tarih sınavında ama sonra defteri kapattım yapamam diye soru puanı 5 verdim

0|1
    0|0
  • yaşamak her dakikam olay

0|1
    0|0
  • Bir çılgınlığım bile olmadı, anlıyor musun?:(

0|1
    0|0
  • dusundum aklıma bırsey gelmıyor.yapmadım hıc hep agır olmusumdur

0|1
    0|0
  • en uçuk şey dünyaya gözlerimi açmak oldu :(

puan da vermicem ayrıca...

0|1
    0|0
  • seks..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• uçuğumu sıkmak!

0|2
    0|0
  • Sırf puan vermemek için yazmıyorum.

0|1
    0|0
  • :D kafama sılah dayatmak cok zevklı bısı onerırım

0|0
    0|0
    • ben dolu pompalı av tüfeğinin içine bakııyordum.silahtan pek korktuğumu söylemem şahsen.amerikan winchester marka vaybe ne tüfekti ama bundan 10 sene önce 1500 $ dı yanlış hatırlamıyorsam

• stipriz yapmış kalabalık bir parti benzeri bir şeyin içinde... ama boksera kadar kalmıştım

0|1
    0|0
  • Sözlü bir kızın direkt dudaklarına yapışmıştım.

0|1
    0|0
  • "İşte risk budur!" diyerek her işe girerim. En uçuk şeyi yazmayayım şimdi, inanmazlar falan yüz göz olmanın alemi yok kimseyle. =)

0|2
    0|0
Yükleniyor...