Sevdiğiniz bir kişiyle günlerce konuşmamazlık yapar mısınız?

sevdiğiniz insanla tartıştınız, ona tepkiniz ne boyutta olurdu? bağırırmısınız? telefonu yüzüne kapatırmısınız? ya da aradığında açmamazlık yaparmısınız? günlerce arayıp sormadığınız olurmu? sevdiğiniz halde yaparsınız eğer sebebiniz nedir?

0|0
9|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yapacagin davranisin sonuclarinin nereye gidecegini onceden kestirerek bilmelisin,

Birbirini karsilikli seven kisiler bunu genelde ayni anda bildikleri ve hissetikleri icin kusluklerini en fazla ama en fazla 24 saatte her ikiside ayni anda ayni zamanda sen hakliydin deyip isi tatliya baglarlar birbirine bir kerecik tatli icten bir sarilma normal hayata donus baslar isler cok uzamaz.

Telefonu yuzune kapatmak kustahligin dik alasidir,kabul edilemez.

Acmamazlik da oyle.

Her davranisin bir bedeli vardir ,yapan kisi bunu kaldirmak durumundadir.

SEVGI RASTGELE korunmadan yasanan bir hadise degildir oyle olsaydi herkes sevebilirdi ama sevemiyor .SEVGI SADECE HAK EDENLER icindir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• sevdiğim halde herhangi bir durumdan dolayı küsmek değilde darılmışsam eğer ona cok fazla değer ve anlam yüklememe rağmen en ufak yanlışımdan dolayı beni anlamadığından dolayı kırılır yaptığının farkına varması için tele cevap vermeyebilir aynı ortama geldiğimizde ise acı çekmesi için elimden geleni ardıma koymam demedi demeyin :)

0|0
    0|0
  • küsme huyum yok...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Nasıl bir ilişki yaşıyorsunuz ki siz ?

0|0
    0|0
  • Sinirlenmişsem konuşmam bir süre

0|0
    0|0
  • bağırırım sonra telefonu yüzüne kapatırım aradığında açmam ve ben günlerce aramam.neden mi? gerçekten üzmüştür beni çok kırılmışımdır yada inadımdandır.deli gibi sevdiğime de yaparım bunu

0|0
    0|0
  • günlerce konuşmadığım hiç olmadı :/

0|0
    0|0
  • susarım konuşmam ve bunun sebebini mutlaka söylerim söyledikten sonra tepkisiz kalırım

0|0
    0|0
  • eger beni cok kıracak bi davranışta bulunduysa konuşmam

0|0
    0|0
  • unutuyorum ben kırgınlıklarımı hemen.en fazla bi kaç saat sürer.

0|0
    0|0
  • Ben küsmem sorun varsa oturulur konuşulur

Aşilmayacak durumdaysa herkes kendi yoluna

0|0
    0|0
  • ne kadar sevdiğime bağlı. aşık değilsem o arayana kadar aramıyorum sormuyorum. ama şuan aşığım ve 2 gün zor dayanıyorum. etme bulma dünyası :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...