Biraz uzun ama 18yılımı anlattım ve sorum futbol kulübüyle ilgili?

18 yaşındayım 16yaşıma kadar halı sahadan çıkmazdım her gün maç yapardık ve beni izleyenler kulübe yazılmamı soylerlerdi evim uzak o yaşlardada tek başıma uzak bir yere gidemicek kadar kuçuk olduğum için gitmezdim 16 yaşında taşındık sıfırdan yeni bir hayatım başladı yeni arkadaşlar edindim taşındıktan 4-5ay sonra ilk defa maç yaptım ve hayatımda da ilk defa ağımda top varken ne yapacağımı bilemedim sanki gozume perde inmişti bu aynı 1hafta cs girmeyip 1hafta sonra girdiğinizde bot gibi oynamaya benziyor. nesee zaten birde bana göre çok önemli bir rahatsızlığım var futbol oynamamı engellemiyor ama psikolojik etkisi var o da 3-4aya inşallah geçicek bu rahatsızlığım geçtikden sonra kendimi futbola adamak istiyorum fakat şimdi top bile sektiremiyorum eeskiden baya dengeli ve istediğim kadar top sektirirdim ve maçda duşuncelerimi gerçekleştirebilirdim ben eski halime geri dönmek istiyorum sonuçta doğuştan gelen bir becerim var inanıyorum ki 2-3aya maçda düşündüklerimi yapabilmeye başlarım ama yoğun bir antrenman yapmam gerek bu yüzden kulube gitmemde gerekiyor fakat şu an ki oynayışımla beni kulube kimse almaz acaba paralı kulupler varmıdır normal antreman saatleri dışında da sahaya girip kendi başıma da çalışabileceğim ücretli bir yer bilen varmı?
Anadolu yakasındayım. Kelimeye dökünce abartı oldu ve kendimi çok övdüm farkındayım ama gerçekten çok güzel, kontrollü ve genelde 20-25yaşındakilerle oynardım ;( bu arada sorumun cevabınıda beklemekteyim.

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• kimse okumamış galiba :D

0|0
    0|0
  • Amatör kulüpler vardır. Semt takımları. Onlara bir gidip görüş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...