Onu hala çok seviyorum, ne yapmalıyım?

en uzun ilişkim bitti 3 ay olucak ama ben onu hala seviyorum. Ve dönmesini de bekliyorum ben ayrılmıştım anlaşamadğmz için dönmüştüm ama beni affetmedi. daha öncede ayrılmıştım o zmn büyük sebepti ama simdi çok saçma sebeplerden ayrılmışım diyorum ki bu düşncelerle aradan 3 ay geçti. 2 hafta önce barıştık ama o bana karşı çok iticiydi onu yanımda zorla tutyr gibiydim 5 gün öyle böyle konuştuk ve bigün ona mesaj yazmayı bıraktım oda bana yazmadı 3 gün bekledim yazmadı çünkü onu tutan bendm ben yazarsam o yazacaktı sonra direnmeyi bıraktım 3 gün bekledikten sonra ona son mesajımı attım ve bitti.. gçen gün bişey sormak içn mesaj attım bana bidaha mesaj attma dedi eevet arkadaşlar şimdi benm yapmam gereken nedir. eğer bana zamn sonra mesaj atarsa vereceğim cevap ne olmalı büyük bir ihtimal atmaz ama atarsa benm vereceğim cevap ne olmalı

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• En güzel cevap : Hiç cevap vermemek olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Çocuğun yakasından düş.

Mesaj atmaz.

0|0
    0|0
    • yakasına yapışanda yok zaten. yazdıklarımı algılayamadın sanırım.. beyin kopuk mu ?

• Ölüyü diriltme çabaları anlamsızdır, diriltsen bile hep hastalıklı olur.. Unut demiyorum ama bırak..,!

0|0
    0|0
  • çocuğu terkettiğin için gururu kırılmış olmalı,kolay kolay hiç bir sey düzelmez,zten düzelmiyecek gibi duruyor,seni seviyor olsa dahi sana dönmesi çok zor bi ihtimal

0|0
    0|0
  • Sen önce biraz büyü olgunlaş öyle gir bu işlere .

0|0
    0|0
    • ben yeterince olgunum hatta senden daha da olgun düşünebilirm yaşımdan daha çok olgunum ama onun aşkı beni çocuklaştırdı hepsi buu..

Kızlar Ne Diyor 1

• hiç 1şey yazma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...