Barışmakla hata mı yaptım? Yardımınıza ihtiyacım var.

Benim bi ilişkim var 3yıllık.İlişkinin ilk zamanlarında çok çok önce yani.Sevgilimi başka biriyle konuştuğunu öğrendim.Bu kız çok yakın olmasa da benim arkadaşımdı.Sonra ayrıldım sevgilimden.Aldattın beni filan dedim.O da aldatmadım o zamanlar daha yeniydik sevgilim gibi bile değildin şimdi hayatım oldun filan dedi.Neyse bi kaç gün sonra barıştık biz.Ama ben kendime yediremedim.O kişiyle tüm bağlantısını kestim,kızla kavga ettim.Kız hala o olayı konuşuyor.Beni sinir etmek için sosyal sitelerden sürekli konuşuyor.Hemde sevgilimin en yakın arkadaşıyla.Birlikte gitmek zorunda oldukları bi yer vardı okuldan dolayı.Sevgilime güveniyorum onunla hiç konuşmamış.Ama topluluk halinde çekilmiş fotoğrafları da var.Doğal olarak sinir oluyorum.Bu kızı ve sevgilimin yakın arkadaşının ağzını nasıl kapatabilirim .Resmen aramızı bozmaya çalışıyorlar.YOksa hatayı benmi yaptım barışmakla?Ama birçok şey yaşadık ve sevdiğine eminim artık.

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• aslında önce hiç affetmiycecktin ama olan olmus ya ben ya kankan de...

0|0
    0|0
    • Ama gerçekten çok pişman oldu.Hissediyorum.Ve de bu olayı ben bi kaç ay sonra öğrendim öyle söyledim.İçimde hiç unutamadığım bi şey bu.

• Napıyım peki.Aslında üzerinden çok zaman geçti zaten ama bu resimleri görünce çıldırdım

• olsunn demelisin bncee tabi karar senin..

Yükleniyor...