Cimbom iyi transferler yaptı, ne düşünüyorsunuz?

Galatasaray belki şampiyonlar liginde yarı final kadrosu kurmadı ama çok ters bi gruba düşmezse çıkar gibi. lige de bu kadro agır gelir bence.

0|0
13|16

En İyi Erkek Görüşü

• yapılan transferlerin çokta müthiş olduğu söylenemez bnce ben bir GS liyim ama hamit transferinin kesinlikle sıkıntılı olduğuna inanıyorum kaprisli bir adam ayrıca ona verilecek paryla daha büyük transfer yapılablr die düşünüyorum özelliklede amrabat trasferi kafamı çok kurcalıyor 10 milyon euro dan bahsediliyor bu paraya türkiyeye bir çok dev transfer getirilebilr die düşünüyorum burak konusunda ise bjk ve fb de tutmamış bir adamın GS de nasıl olacağını hala düşünmekteyim yani inş ii olur

0|0
    0|1
    • sen daha iyi biliyosan yönetimin başına geç

• sanane lan sanamı cevap vermişim ben bir bak bakıyım ayrıca gs sicil nosunu da veririm ortada gö.t gbi kalırsın zaten kulüp üyesiyim neyin ne olduğunu senin gbi hava atmak içn dolaşanlardan çok daha ii bliyrum emin ol

Kızlar Ne Diyor 13

• Galatasaray bu yıl 2000 ruhu ile AVRUPANIN bacaklarını titretmeye geliyor...

Kimse unutmasın; ASLAN , Avrupalı sever =)

0|1
    0|0
  • inşallah hayırlıı oluurr

0|0
    0|0
  • Helal galatasarayıma fatih terimm geldii tek teek topladıı düzenledi takımımızııı yıkılmadııık ayaktayıızz :)

0|0
    0|0
  • Tüm iyileri topluyoruz ah şu sabri bi gitse takım 10 numara olcak :D

0|0
    0|1
    • sabri gtsemi o takımı sabri kenetliyo sabri baglıyo sen ne dıosun be :))

• rakip taraftarin korkulu ruyasidir bence bu galatasarayda kalmasi icin yeterince iyi bi sebep

• sabriye futbolcu demeyenler bir baksın dalgasına 2008'e kadar muhteşemdi 2009'da evlendi pompa pompa bacaklar kuvvetsizleşti karısına söylesin

• Şampiyonuz inşallah bu sezonda :)))

0|0
    0|0
  • Şampiyon oluruz inşallah :))

0|0
    0|0
  • evet bizim futbolucumuz burak yilmazida aldi pis hayin :D

0|0
    0|0
  • nuride gelebilirmiş.

0|0
    0|0
  • Tamam cincon sakin ol

0|2
    2|5
  • hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • şampiyonluk düşünüyoz

0|0
    0|0
  • ama çok ters bir gruba düşmezse çıkar gibi. lige de bu kadro agır gelir bence.

0|0
    0|0
  • Galatasaray bu yıl 2000 ruhu ile AVRUPANIN bacaklarını titretmeye geliyor...

Kimse unutmasın; ASLAN , Avrupalı sever =)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• gs artık 4 - 3 - 3 oynamalı diye düsünüyorum ama ortasahaya yıldız bir isim olmalı bence birde forvet hattına sağlam bir adam olmalı elmanderin yanında.. burak iyi hos ama sanmıyorum gsde faydalı olacağına..

muslera

eboue semih ujfalusi danny

hamit melo selçuk

elmander burak ve ?

0|1
    0|1
  • hamit iyi de burak bence berbat bir transfer oldu.bence cimboma faydalı olamaz.galatasarayın gol yükünü çekemez..

0|1
    0|1
    • burağı gs de beslemezle öyle ts deki gibi

• Burak köpek gibi oynayacak bak görürsünüz... Bu yıl kariyerinin en büyük çıkış noktasını yakalayacak, çok gayret verecek.

• altıntop ta amrabat ta ciddi isimler..nounkeu da oldukça genç ve savaşçı..ujfaluji ile süper ikili olur..ama galatasaray ın en büyük artısı elmander,necati...

0|1
    0|0
  • bizi satan sizide satar burak yılmaz

0|0
    0|1
    • satan diye bişi yok bizde oynadıgı sürece formanın hakkını versin yeter 2 yıl sonra gtsin avrupaya herkez avrupada oynamak ister

• aramıza kin tohumları ekiliyor :D

• :D kufretme banlarla anımallah biz kardesız canım severım ben galatasaryı gercı renklerı ıtıcı ama neyse

• elmanderin yanına çok kaliteli bi forvet aldımı şampiyonlar liginde bayağı yol alır. Burak umut necati baros bunlar iş yapmaz..

0|0
    0|0
  • quaresmaları yok

0|0
    0|0
  • Hakan sukurden sonra gs nin forveti hep sorunluydu.. necatide geldi simdi herhalde barosu pek oynatmicaklar.. cift forvete donmeleri lazim .. bence sorun hep forvet-santrafordaydi..

0|0
    0|0
  • ligi geçtim bu kadroyla şampiyonlar liginde güzel sonuçlar gelicek bekliyoruz sabırsızlıklaa Şampiyon GALATASARAY bekle avrupa bizi ;)))

0|0
    0|0
  • fenere kadıköyde 8 çekeceğiz

0|0
    0|1
    • Amma kuyruk acınız var mış.

Adam şampiyonlar ligi için takım kurmaya çalısıyor. Aklınız FENER de =)

Herkesin derdi olmuşuz, demek ki zamanında feci koymuşuz =)

Ayrıca o takım ile FENER BAHÇE ile berabere kalırsanız öpüp başınıza koyun.

• daha bıtmedı kı transferler :)) yeni başladı :))

0|0
    0|0
  • sasdri size takımı peşkeş çekti ne düşünelim sence :)

0|0
    0|0
  • Önemli olan takım olabilmek, yıldız oyuncular birşey kazandırmıyor ve sahada 11 e 11 oynanıyor..

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlıyım ama Terim işi biliyo

0|0
    0|0
  • Boşuna gülmüyoduk millete. Transfer zırt diye yapılmaz zaten millet ders alsın.

0|0
    0|0
  • Avrupada başarı gelmezse mali açıdan Beşiktaşımızın yanına bekleriz :))

0|0
    1|2
    • ne alaka bjknın ayak sesleri 3 4 yıldan beri geliodu zaten bizim başkan disiplinli biri harvurup harman savurcagını sanmam adam holding sahibi hesabı kitabı bilir demirören gibi para peşinde koşmuyo

• Bi kere KOÇ sensin. Ben GS'liyim Fener'den nefret ederim ve ben maçlara giderken sen portakalda vitamin bile değildin. O portakal ağacı henüz ekilmemişti. Terbiyeli ol!

• hades benim senle muhabbetim yok sana ne oldu anlamadım :)

Yükleniyor...