Sarkma olmadan 10 haftada (2.5 ay) 16 kilo verebilir miyim? Mümkün mü?

Spor yapmaya baslarsam 10 haftada sarkma olmadan 16 kilo vermem mümkün mü? Ne olursunuz yardimci olun simdi 78 kiloyum boyum 1.70, On hafta sonra 62 kiloya düsmüs olmayi o kadar cok istiyorum ki!!! Ama ne kadar az yemek gerek acaba? normal yesem de verir miyim haftada 3-4 kez spor yaparsam?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• sadece sporla normal yedıklerını yıyerek veremezsın. uygun bır dıyet programıyla bu dedıgın olur ama profesyonel bırınden yardım almalısın

bol sans :)

0|0
    0|0
    • aliyorum da o haftada 1 kilo verecek sekilde liste hazirliyor:( spor da eklersem 16 kilo verebilir miyim acaba?

• dügünde sence incecik mi olmak gerek? hani böyle normal kiloda olanlardan da mi zayif? ben burada kararsizim. boyum 1.70 acaba dügün icin hedefim 50 kilo mu olsa diyorum. Bir de benim kollar biraz kalin, gelinlik zayif yerlerimi örtüp kilolu kollarimi ortaya cikaracaktir:(

• ınce bır gelın gelınlıkte hos duruyor ve begendıgın model daha zarıf gorunuyor. kolların kalınsa sporda kollarınada agırlık ver bence. agırlık calısarak kollarını sekıllendırebılırsın kı 15-20 verdıkten sonra zaten kollarındada barız ıncelme olur. tut kı sen uzun boylusun cok daha hos gorunecektır. guzel bır dıyet programına basla , sporunu yap ve bu arada pılates vb tarzda sana uyan sevdıgın bır sporlada estetık formuna gorun. senı temın ederım kı nişan hay huyla gecıyor ama dugun cok daha akıllarda kalıcı bır anı oluyor, hem sen hem esın hemde davetlıler ıcın ;)

Erkekler Ne Diyor 3

• Bence 78 kilo muhtesem

0|0
    0|0
    • yok ya göbegim cikti

• manyak misin göbegin neresi hos dumduz olmali

• Bence cok hos dogal benimgozumle gorebilsrn bana hak verirdin

• 16 kilo yu 10 haftada vermk sarma değil deri çatlğı bile ypar bunun da tedavsi yok norml yemk yirek vermnde ynlış

0|0
    0|0
  • Ekmeği azalt
    Şekeri kes

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ayda 3-4 kilodan fazla kilo verirsen sağlığını bozarsın büyük ihtimalle

0|0
    0|0
  • Sagligindan olursun bacim

0|0