İngiliz kızlarının güzelliği...Neden bu kadar güzel kızlar bu kadar çirkin adamlar ile birlikte olurlar?

Yeni Zelanda ya konferansa geldim. Buraya gelince gerçekten ingiliz kızlarının ne kadar muhteşem olduklarını yerinde görme lüksüne sahip oldum. Fakat çok garip birşey var kızların yanındaki adamlar yeni zelanda yerlileri hem çirkin hem de çok iriler. neden bu kadar güzel kızlar bu kadar çirkin adamlar ile birlikte olurlar?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Yakışıklıysan hiç şansın yok desene.Her güzele bir çirkin düşer..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• çirkin ve iri olabilirler ama bir kadına davranılması gerektiği gibi davranıyorlarsa gargamel olsa iş görürler. siz türk erkeklerinin işi zor asıl davranış biçimlerinizle. şimdi ben bunu buraya yazdım diye ne küfürler yiyeceğim.

0|0
    0|0
    • yok bacim niye kufur yiyesin. yalniz merak ettim turk erkegi disinda kac yabanci erkek gordun.

• ben 2 sene master 1 sene dil kursu ve konferanslarida sayarsam. abd, avustralya ve yeni zelandayi gordum hatta oralarda yasadim. emin olun kardesim bana kirilmayin ama gurbetcilerimizin kizlarindan cok cok azi yabanci erkek ile evli. turk erkekleri oralarda bursa kumasi yerinde hani bulunmaz olanindan

• ikimiz de yurt dışına gitmişiz yani kim daha uzağa işer rekabeti yapmayalım şurda.orda ki gurbetçi kızlarımızın büyük bir oranı üniversiteye gitmiyor. türk erkeklerinin de fazla rağbet görmesinin nedeni kız ailelerinin yabancıya kız vermek istemediklerinden kaynaklı.ya türk erkekleri bir tanıdıklarının oğlu oluyor ya da akraba. çok az yabancı erkekle evli olmaları yabancıların kadınlara kibar ve yerinde davranmadığını göstermez ayrıca.

• bende genelde güzel olmadıklarını duymuşumdur ingiliz kızlarının hatta ağız yapıları en tuhaf kızlardır..dişlerinde bir gariplik var hatta yeni güncel prenses kate de bile bu söz konusu...

0|0
    0|0
  • ingiliz arkadaşlarım var o kadarda güzel değil 7 tane arkadaşım var işte 4 tanesi kilolu ve şişman üstelik hepsi çok makyaj yapıyorlar birde bunu abartıyorlar hele bunlar makyaj güzeli biz türkler onlara bakınca daha güzeliz

0|0
    0|0
  • Çirkindir ama adamın parası çoktur belki ondan :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Dostum ingiliz kızlarını bir de benden öğren hehe :) 12 yıldır içiçeyim neredeyse hepsi bozuk marka dostum dışları wolksvagen içleri tofaş sevince sevenleri var harbiden ama bulmak icab eder. Şimdi gelelim senin değin olaya. Dostum bunlar bizim istanbulun varoş yerleri gibi yerlerden geliyıorlar tatile falan tipe bakmıyorlar zaten hafifi 6packs olsun biraz tatlı ve sempatik ol bu iş biter biraz kekoluk vbardır içlerinde ama dediğim gibi adam gibi sevenlerini ve saıdk olanlarını bulmak zordur. Ben her yaz giderim marmarise giderim her yaz birisi bana aşık olur ben bir kere aşık oldum aklıma edeyim.. bir kaç kişiyle yattığını öğrendim yattığım kızın.. Sonradan öğrendim ki bunlar için seks bir hayli normalmiş. Keyfime baklıyorum bundan böyle :)

0|0
    0|0
  • Kızlar ne yapsın elde olanla yetinmeye çalışıyorlar :D :D :D :D

0|0
    0|0
  • İngiliz kızlarını genel olarak güzel bulmuyorum,

1|0
    0|0
  • İngiliz kızlar çok güzel ve mesela bizdekilerin 18 i onların 15 i ne falan geliyor . Çok olgun gösteriyorlar. Adam çirkin derken nasıl yani bu göreceli kavramdır.

1|0
    0|0
Yükleniyor...