Bayan olarak futboldan hoşlanmak kötü mü ya?

Futbolu çok seviyorum ama sevgilim ne anlıyosun ondan diyor neden

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ters İlişki olmuş

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Bana itici geliyor kardeşim bayan dediğin spor yapsın spora merakı varsa kilolu bayan kaynıyor ortalik

0|0
    0|0
  • Sevgilin sevmiyor demek ki. Erkeklerin hepsi futbolu sevmez. Basın yüzünden Türkiye'de futbol çok seviliyor gözüküyor. Aslında bir çok ülkeye futbol Türkiye'de az sevilir. Diğer spor branşları futbolun gölgesinde kalıyor maalesef. Bir de siz futbolla ne kadar ilgileniyorsunuz? Gerçekten anlarmısınız? Yani orta sahanın ortası ya da ikilinin arkası total futbol nedir ne değildir bilirmisiniz? Bunları her futbolla ilgilenen bilemeybilir mesela.

0|0
    0|0
    • Bir çok ülkeye göre futbol Türkiye'de az sevilir demek istedim. Futbola küfreden bir çok arkadaşım oldu. Sevgilin de onlardan olabilir.

• Bence çok iyi tabi bunun için futboldan hoşlanan bir sevgili lazım sana seninki acayip bir durum olmuş.

0|0
    0|0
  • Futboldan hoşlanmak başlı başına kötü, cinsiyeti olmaz...

1|0
    0|0
  • Ben hoşlanmıyorum bayanların futboldan hoşlanmasını. Çünkü hoşlanan kişilere baktığımız da erkek gibiler ağır oluyorlar.

0|0
    0|0
  • sizde kutuplar değişmiş

0|0
    0|0
  • süper bence:))

0|0
    0|0
  • Inandiriciliginiz yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Neden Kötü olsun ki? Tabiki küfür etmek erkek gibi bağırmak da normal değil ama sevebilirsin :) bende çok severim futbolu

0|0
    0|0
  • Neden olsun ki? Ben de futbol hastasıyım, çevremdeki erkeklerden daha hararetli futbol muhabbeti yapabilirim. Hatta hiç unutmam birisiyle maç muhabbeti yaptık en sonunda 'büyüksün Reis' dedi, ne güldüydüm. :D

0|0
    0|0
  • Boşver sen onu. Aynen devam.

0|0
    0|0
  • Bence bayan olarak futboldan hoşlanmak hiç de kötü bir konu değil.

0|0
    0|0
  • Ayril ondan

0|0
    0|0
  • ben çok seviyorum futbolu :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...