Şansa inanır mısınız ? Şanslı olduğunu düşünen var mı ?

Şans bir gün seninde kapını çalacak diyorlar...

Ölsem açmam kapıyı bu saatten sonra.

Çalsın çalsın gitsin utanmaz :))

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Sürekli dört ayağının üstüne düşmek kişiyi şanslı mı gösterir aceba?

Yerine göre şanslı olduğumu düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Kediler hayatlarını şans ile yönetirlermiş. onların şansı hayatlarında önderlik edermiş ben de böyle düşünüyorum. Şanslı isniz mutlu olabilir iş sahibi olabilir eş sahibi olabilir mutlu ve huzur içinde yaşarsın

Bir de bunun tersi var oralara hiç girmiyeyim negatif enerji yaymıyayım :(

• Hele birde çirkin şansın varsa..Deymen keyfine.:)

• Çirkin şansı gene en güzellerinden biridir

çirkin ama huzur dolu olursun :)

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 5

• değişik bişeyler var ama...hala çözemedim

0|0
    0|0
  • aslında şans herzaman kapımızı çalıyor ama çalışkan insanlar şanşlıdır. çünkü onlar kendi şanslarını yaratırlar

0|0
    0|0
    • Kendi şansını kendin yarattığına inanıyormusun ?

• şansımında şanssızlığımında sebebi benim. sadece akrabalarımızı seçemeyiz. ama benim en büyük şansım akrabalarım. bunun haricinde seçimimi kendim yaptığım herşeyde şansımda şansızlığımda benim eserim.

• sadece meslek girişinde şanslıydım 1.yedek olarak girdim zaten 1 yedek alındı onun dışında pek şanslı değilim,şansa inanırım

0|0
    0|0
  • çoğu şey insanın kendi elinde.şans sadece pollyanna cilik yada mutluluk oyununda ibaret.OLSA ile BULSA yi ekmisler hic cikmis. bende sans OLSA diye baslar gereksiz cumleler.Sans soyuttur kapi felan calmaz.buna istinaden sans diye birsey yoktur.insanin cabasi vardir.

0|0
    0|0
  • şans yoktur kader vardır.

0|0
    0|0
    • Kader farklı şey Şans farklı şey

Elma ile armut gibi :((

• yok benim inandığım olay şu ki benim bu yazıları yazıyor olmam bile benim kaderim.kaderimiz bizim elimizde değil.

• Kaderi bu kadar basite indirgemek hata olur. herşeye kader deyip geçemezssiniz.

Kader çok farklı bir şey

Yükleniyor...