Zayıflamak için pratik yöntemleriniz var mı bitkisel veya spor konusunda olabilir?

Zayıflamak için pratik yöntemleriniz var mı bitkisel veya spor konusunda olabilir?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• bak şimdi arkadaşım bir sağlık sorunun yoksa eğer varsa dediklerimi kaale alma ama eğer yoksa al. Benim annem 55 yaşında haliyle metabolizması bize göre baya yavaş zayıflaması 18-24 yaşa göre kat kat daha zor o bile biraz diyet yapıp ger gün 40 dakika yürüdü mü 3-4 beden zayıflıyor bunun bitkisel şeylerle alakası yok homini gırtlak yiyip sporda yapsan bitkisel bilmem neler de içsen faydası olmaz şekerden yağdan tuzdan kaçmaya çalış çok değil ölüm diyetine de girme ama dikkat et her gün düzenli spor yap bak nasıl zayıflıyorsun

0|0
    0|0
    • Haklısın en iyi çözüm hafif şeyler tüketip istikrarlı yürüyüş yapmak

• Ve kilo verince ne kadar mutlu olacağını düşün giymek istediğin ama giyemediklerin vardır belki ya da giysen de zayıflayınca üzerinde daha hoş duracak kıyafetler vardır bunları düşün ya da zayıflayınca vücudunun bir yükten kurtulacağını düşün her yerine yarar zayıflaman bilhassa dizlerine yürüyüşünde bile farklılık görüyor insan 4-5 kilo verince

Erkekler Ne Diyor 4

• ip atlamak sana garanti veriyorum günde 5-6 dakika atla 1 aya 3-4 kilo sadece bundan garanti

1|0
    0|0
  • marijuana kullanarak beslenme düzenini kısıtlayabilirsin lakin kullanımdan sonra besin tüketmemen lazım hızla kilo kaybına yol açar ve gayet sağlıklıdır yanlız kafan güzel olur :)

0|0
    0|0
  • 10dk saatte 12km hızla kos squat crunch x4 set calıs quadriceps 10 kg tak 15erden 4 set yap leg press 30kg 15 tekrar x 4 set calıs ekmegı azalt

0|0
    0|0
  • Disilinli bir diyetle tabi 2 yıldır body çalışıyorum doqru düzqün mekik çekmemişimdir ama karın kaslarım yoğun diyet sayesinde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...