Özür dilemek için neler yaptınız?

sevgilinizin gönlünü almak özür dilemek için neler yaptınız? Lütfen özür dilerim dedim gibi malca cevaplar vermeyin extra yaptığınız bişey var mı onu soruyorum?

Güncellemeler:
özür dilemek malca değil yanlış anladınız. ben özür dilerimden başka cevaplar bekliyorum sizden bunu anlatmak istedim. tabiki özür dilerim denir bunu bende biliyorum :D

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• özür dile gönlünü almaya calış, sok pişman olduğunu söyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• katiyen dilemem

0|0
    1|0
  • sevgilini senden daha iyi kimse bilemez.en çok neden hoşlanır düşün onu yap.cinsellik haricinde.zaten romantizmin sonu cinsellikle biter:)

0|0
    0|0
  • özür dilerim derim

0|0
    1|0
  • Gerçekten çok seviyorsan kendi adını ve sevgilnin adını söyle bir süpriz hazırlıcam 30dk içinde.

0|0
    0|0
  • en iyisi en sade olan ilerisi için(evlilik) olursa aynısı bekler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Özür dilemek bile bir şeydir bence. Onu yapmayanlar bile var. Ben sadece çok üzgün olduğumu söyleyip özür dilerim.

0|0
    0|0
  • Ona video yap :) Videoda özür dilee :)

0|0
    0|0
  • farklı şehirlerdeyiz ve kavga etmiştik küstük hiç konuşmuyordduk bende kalkıp onun şehrine gittim ablasıyla anlaştık ve bizi karşılaştırdı zaten o anda kavga mı etmiştik ki biz gibi bi espiri olmuştu :D

0|0
    0|0
  • malca özür dilerim derim bşka ne denir ck ck ck ck sevgilini sen tanıyosun neyden hoşlanır neyi affeder affetmez biz ne bilek bacım :)

0|0
    0|0
  • özür diledim..malcamı oldu şimdi..en güzeli budur ama.

0|0
    0|0
Yükleniyor...