Koşarken Tıkanıyorum?

Çok hızlı koşuyorum bunu biraz zayıflayınca okulda yapılan yarışda 2. olarak geldim çocuklar 53 54 kilo iken ben onlardan 15 kilo felan fazlaydım biraz kendimi iyi hissettim zayıflamış ve yarışı 2. olarak bitirdim bide çocuklar hızlıda koşuyordu o gün aşırı koşasım geliyordu ayaklarım çok iyiydi ama sonra ramazanda biraz koşu yapayım dedim tam 1 dakika koşu yapdım yapmadım sağ tarafım sıkışıyordu ve ayaklarım ağrıyodu sonra atladım bisiklete eve döndüm şimdi 2-3 gündür şınav mekik ve ağırlık çalışıyorum ama koşu yapmadım yine biraz hafiflemiş hissediyorum son 1haftadır kendimi ve bir teknik direktör hocamız takımına çagırdı beni cumartesi başlıyacam eski hızıma dönmek için ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
Sigara içmiyorum ve baya bir zamandır yağlıyı azalttım yani hiç yağlı yemiyorum diyebilirim az az yiyorum yemeklerden ve herbalife ürünü var bir çay onun yağ yakma etkisi var arada ondan içiyorum çok hızlıyım ama kilo var isde onuda yavas yavas vermeye basladım fakat ayagimi esnek bir hala nasıl getirebilirim ve tıkanma nasıl geçer

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...