Bacak aranıza veya göğsünüze hiç darbe aldınız mı?

Bacak aranıza veya göğsünüze hiç darbe aldınız mı?Aldınızsa nasıl?

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

• ortaokuldaydım,goguslerım yenı yenı sekıllenıyor,buyuyordu.okul bahcesınde otururken futbol oynayan cocuklardan bırı yanlıslıkla topu tam gogsume attı.cok acımıstı.aglamıstım hatta acısından...o agrı,sızı,sancı fena..

1|0
    0|0
    • evet benimde bacak arama top çarpmıştı nefessiz kaldım resmen

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 12

• bir kız arkadasımın arkasınddan sütyenini kopcasını cektim ve bıraktım kız resmen dagıldı bana dedigi senin bacak arana vursam ne hissedersin diye. :-) lise yılları

0|0
    0|0
  • Gögüsüme bir odunla vurdular öldüğümü sanmıştım o denli bir acı ve nefes darlığı. Bacak aramada sağlam bir tekme yedim o acının üstünde bir şeyyoktur her halde.

0|0
    0|0
  • kardeş cinselliğe bu yazılırmı.biz burada azda olsa hot mode a alıyorken sen bi anda o acıyı aklıma getirip içine ettin..):

0|0
    0|0
  • futbol oynayıp bacak arasına top gelmeyen toptur :D

0|0
    0|0
  • lıse bırde futbol turnuvasında bırısı vurmustu ama nasıl, o kadar serttı kı yarım saat baygın yatmıstım, ama uyanınca cocugu evıne kadar kovalamıstım :D

0|0
    0|0
  • evet...Maç yaparken. uff düşününce o anı yaşıyorum sanki.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • sevgilimle evde tektik koltuğa attı beni taestislerime diziyle bastırdı

0|0
    0|0
  • Eski sevgilim fantezi ayağına yapıştırmıştı tekmeyi. Ulan insan biraz yavaş vurur dimi :D

0|0
    0|0
  • kulüpte.kendi salak takım arakadşm pas atmştı hesapta.tam dalgaya :S.şu an hissettm acısını ya =)

0|0
    0|0
  • Ablamla kavga ederken vurmuştu

0|0
    0|0
  • futbol oynamaya 12 yaşından sonra falan başladım. Haliyle ilk başlarda biraz top geldi bacak arama.. Acısını unutacak kadar uzun zaman önceydi bunlar. Yıllardır iyi muhafaza ediyorum :P

0|0
    0|0
Yükleniyor...