Kız arkadaşınızın çantasını hiç karıştırdınız mı?

Kız arkadaşınızın çantasını hiç karıştırdınız mı? Kızların çantaları hakkındaki düşünceleriniz neler?

Güncellemeler:
Çantanın içindekiler ve çantanın kendisi (görünüşü)

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• bi yere giderken vazgeçilmez çantalrımız içinde mi bize ait önemli önemsiz herşeyi kattığımız şeylerle dolu bi kere içinden ruj alacaktım yarım saat aradım sonunda aradığım ruju bulmuştum

0|2
    0|0
  • sevmem karıştırmasın cantamı yer kafasına o cantayı oturur :D

0|0
    0|0
  • En sevmediğim şey.Yok öyle bir dava.

0|0
    0|0
  • gorgusuzluk bence

0|0
    0|1
  • yakın arkadaşlarımın kini açarım oda birşey istemişimdir çantadan al demiştir once musade etmiştir oyle bakarım karıştırmak için değil.

ama bazı insanalrda karıştırma tkaıntısı var neyin var neyin yok diye bakanlar çok fena olur :)

0|0
    0|0
  • Karıştırdım..Kızların çantaları hakkındaki derken.Görünüşleri mi.İçindekilermi neyi öğrenmeye çalışıyorsun.

0|0
    0|0
  • Hayatta izin vermem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hiç karıştırmadım ama lüzumsuzluk olsun diye yapabilrim onu gıcık etmek için mesela :) Aslında kızların çanta düzenleri genel manada kendi düzenleri hakkında bilgi verebilir bence :) Ama daha düzenli çantaya denk gelmedim :) Sınıftaki arkadaşlardan biliyorum.

0|0
    0|0
  • gizli gizli olmadi hic..anca canim cantamdan sunu alirmisin dediklerinde..almam gerekn seyi yarim saate zor buldugumdan karistirmak durumunda kaldim hep..valizde toka aramak gibim bisi

1|0
    0|0
  • kimsenin çantasını karıştırmam,çanta bir kızda en önemli aksesuarlardan biri

0|0
    0|0
  • Kızların çantası karıştırılmaz :)

0|0
    0|0
  • karıştırdım. pazar yeri gibi de gidi de ne çok şey var

0|0
    0|0
  • Bir kere kardeşiminkini karıştırdım kıyamet koptu. Oysa sadece şeker arıyordum :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...