Sağlak mıyım solak mı ?

Bunu bir türlü öğrenemedim futbol falan oynarken yani ayağımı kullanırsam sol ayak ama sağ elimi kullanıyorum sadece direksiyonu sol elimle tutuyorum. yani ayak sol , el sağ çapraz :) sizce solak mıyım sağlak mı ayrıca benim gibi olanlar var mı

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• Genel işlerini yaparken; yemek yemek, yazı vs sağı kullanıyorsan sağlaksındır. Arada solu kullanman solak olduğun anlamına gelmez. Ben solağım ama alışkanlık, mecburiyet mouse ve araba kullanırken vites değişimi sağ el gibi...

0|0
    0|0
    • sadece sol elimi araba sürerken kullanıyorum sağ elimle direksiyona dokunmam bile hep sol direksiyonda fakat normalde sağ

• sağlaksın

Kızlar Ne Diyor 9

• ilk yazmaya başladığında hangi elini kullanıyorsa o.yazdıklarına göre sağlaksın.

0|0
    0|0
  • Ben de iki elimi kullanabiliyorum gün içinde . Sen sağlaksın bu durumda sağ elini kullanabiliyorsun

0|0
    0|0
  • İkisini de kullanabilecek yeteneğin var :)

0|0
    0|0
  • yemek yerken sağ , yazarken sol , içerken sol , direksiyon sol vs

bi yemek yerken sağı kullanıyorum.

0|0
    0|0
  • yemek yerken solu kullanabiliyo musun sağdaki gibi.Kullanamıyorsan sağcısın. Ara sıra bende temizlik yaparken solu kullanıyorum ama solcu değilimdir:)

0|0
    0|0
  • yazıyı yazarken hangı elını kullandıysan osundur :)

0|0
    0|0
  • ikisi de senin dilediğin gibi istifade et sorancan.bu kadar strese ne gerek var allasen

0|0
    0|0
  • Apital olduğun kesinde gerisini bilemiyorum

0|0
    0|0
  • link

Bu linkteki gibiysen yandın yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 0|0
    0|0
  • sağlak sın

solak demek tam anlamıyla sag elini tarafının kullanamaman ben sagla yemek yiyimem yazı yazamam sagla topa vuramam bana her yer solak bilmem anlatabildim mi

genelde yazıyı yazdıgın ele göre degerlendir.

0|0
    0|0
  • sağlaksın. direksiyonu solla tutman vitesle alakalı zaten :D Vites sağda olmasa direksiyona da sağ elle alışacaktın.

Ayaktaki olay da bence alışkanlık. Ortaokulda can sıkıntısından sol ayağımı geliştirecem diye 2 hafta sadece solla topa vurdum. Zamanla sol ayakla daha iyi sert şutlar çekmeye başladım.

0|0
    0|0
  • sağlak ötesi

0|0
    0|0
  • ruhun sarisin..

0|0
    0|0
Yükleniyor...