Teknoloji sayesinde insanların da kişiliklerini değiştirebilmek mümkün olsa..

Teknoloji sayesinde insanların da kişiliklerini değiştirebilmek mümkün olsa hangi özelliklerinizi istemez,hangi yeni özellikleri eklemek isterdiniz?

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• Bu şarkıyı yıllarca umutsuzca söyleyenler için büyük iyilik olurdu

link

Al böyle, oyun hamuru gibi, sıkıldıkca değiştir.

-Ay dur be maamut oynama gen'imle

+Teknolojim vaa len benim,oynarın istediğim gadaa senene?

-DNA'larıma elleşme bari :(

+Oynayceen!

-Geçen kedinin geniyle oynamışın zati,hayvan fare değil kereviz yiyooğ. :(:(:(

+Gavur yapıyo aaakideş

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben böyle bişeyin olduğu ihtimali üzerinde duruyorum son 1-2 yıldır gizli bişeyler dönüyor gibi geliyor

1|0
    0|0
  • evrenin askeri projesi var mı?

1|0
    0|0
  • Bir insanın kişiliği değişmez ama şekillenebilir. Teknolojinin bu yönde faydaları var tabiki örneğin; bilinçaltına yön vermek için subliminal telkin hazırlamaya yarayan programlar ve ürünleri, modern psikiyatrinin etkili tedavi yöntemlerinden elektro şok tedavi yöntemleri gibi bir çok uygulama vardır..

1|0
    0|0
  • Kişilik değiştirilebilir ya, ver 220 voltu en ince noktalara (: Yüksek maliyete de gerek yok.

1|0
    0|0
    • Çok iyi kişilikli bir arkadaşım şey demişti, iyi insanları ne yaparsan yap değiştiremezsin.. Sanırım onlar elektriği kapatın çok yazmasın size diyebilirler..

• İyiler değişmez doğru:)

• herşeye üzülme özelliğimi sildirip uçma yeteneği eklerdim. sonra ondan sıkılıp saçma sapan başka bişeyler bulurdum onlardanda sıkılıp ölümsüzlük özelliği ekleyip hayatı çekilmez bi ızdırap ederdim kendime:D

1|0
    0|0
  • sanırım kendim gayet başarılı şekilde kişiliğimde oynamalar yapabiliyorum. ama bazen aşırı derecede çekilmez olabiliyorum zıpırlık yapıyorum. onu çıkarsaydım tam mükemmel olucam

1|0
    0|1
  • Saglam bir reset e ihtiyacim var

1|0
    0|0
  • ... arkası yarın

1|0
    0|0
  • YALAN

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• açık sözlü ve patavatsız oluşumu değiştirirdim,onun yerine umursamazlık alırdım.

1|0
    0|0
  • agresif,kavgacı,kasvetli,insanların daha huzurlu,şükür bilen,sakin bir yaradılışa çevrilmesini sağlardım.

1|0
    0|0
  • erkeklern küfretme özelliğini kapatrdm

1|0
    0|0
  • Ben 2 yüzlü insanların 2 yüzlü oluş özellikleribi istemem yerine adam akıllı kendini bilen 2 yüzlü olmayan özellik koyardım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...