Yeni tanıştığın kızın nesinden etkilenilir?

diyelim ki yeni bir sınıf ya da iş ortamına giriyorsunuz herkesi ilk defa görmüşsünüz alışma süreçlerindesiniz hatta çoğu kişiyle daha konuşmamışsınız bile. işte böyle bir ortamda ilginizi nasıl kızlar çeker?havalı ve güzel kızlar mı ilk önce erkekleri etkiler? üstelik bu kızlar kaliteli kızlarsa (yani içleri boş olmayan kültürlü) -ki aynı ortamda bulunuyorsanız hemen hemen hepiniz aynı seviyede insanlarsınızdır.

0|0
5|20

En İyi Kız Görüşü

• bunun bi formülü yok, bazı insanların doğal karizması oluyor ve daha çok dikkat çekiyor.

2|2
    2|0

Erkekler Ne Diyor 20

• beyin olanı

1|0
    0|0
  • Şöyle bir bakılır..

kolay verecekler ve zor verecekler göz kararı ayrıştırılır..

güzellik kapasitesine göre hem güzel hem kolayı varsa tercih sebebidir.

duruma göre en güzel ve en zora da gidilebilir (kaşınıyorsa adam illa) veya malesef en çirkin en kolaya da kalınabilir..

2|0
    1|0
  • bi keere havalı ve çok güzel olması önemli değil benim içi,bi anlıkmtemiz ve masum bir gülümsemesi bile yeter gözlerindeki o güzelliği ve temiizlği görürsem o zman çok etkilenirim,tabi dedğin gibi içi boş olmayacak birde gerektiği zaman herşey hakkında benimle konuşacak tartışacak

2|0
    0|0
  • Zeka ..

2|0
    1|0
  • havalı bir kızdan etkilenmem. güzelse etkilenirim ama g.tü kalkık davrandığına kanaat getirirsem bitmiştir.

1|0
    1|0
  • Pilavı güzel yapıyorsa tamamdır

1|2
    1|0
  • valla beni öyle kendini güzel sanan halk dilindeki havalı kızlar hiç ilgimi çekmez. yüzü güzelse bakıp geçerim sadece, konuşmak için uğraşmam. gülüşü sıcaklığı çok etkiler

1|0
    1|0
  • bir tanışalım bakalım etkileşim olacakmı :)

1|0
    1|0
  • öncelikle birinden hoşlanmamaya çalışırım. pat diye şu iyiymiş şuna yazayım demem yani. çünkü daha once o şekilde yaptığım zamanlardan çok pişman oldum. önce herşeyiyle tanımak lazım.

1|0
    1|0
  • ensesi

2|0
    1|0
  • Şahsen benim ilgimi en zor görünen kız çeker.

1|0
    0|0
  • sessiz sakin,kendi halinde olursa daha çok ilgimi çeker

1|0
    0|0
  • masumiyet

1|0
    1|0
  • dış güzelliğinden

1|0
    1|0
  • Güzel kızlar ilgi çeker havalı değil.

1|0
    1|0
  • normal ve kasmayan kızlar.

1|0
    2|0
  • aynı ortamdayız diye aynı olacak değiliz ben hiç görmedim aynı olayını. kimse dikkatimi çekmez oturur dergime bakarım

0|0
    1|0
  • dudakları çok ince olmasın yeter:)

0|0
    1|0
  • nefes alışverişinden.

0|1
    2|0
  • uzuvlar

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Alımlı olması olabilir.

1|0
    0|0
  • kim aralarında bana bakmıyorsa o ilgimi çeker..

1|0
    0|0
  • profildeki kizdan etkilenirim. ama rujunu begenmedim.öpüsmem.

0|1
    2|0
  • Memeleri

0|0
    3|1
Yükleniyor...