Beşiktaşlılar siz de benim gibi sinir oluyor musunuz takıma?

ya dün sinirimden ölebilirdim bu kadar basit pozisyonlar nasıl atılmaz sonrada kendimizi böyle derken buluyoruz "chelseayi eleyebilirdik güzel oynadık "ama sonuç ne sonuç. harcadığımız her pozisyon sonra bizim elenmemize sebep oldu. milyonlarca euro kaybettik

Demba ba iyi deniyor bana kimse anlatmasın Almeidanın biraz daha iyisi ama o kadar. bitirici forvet değil şu an gekas bizde olsa dünkü maç 4-1 biterdi. adam karşı karşıya kaçıncıya kaçırıyor hem de köşeye atarak değil kalecinin tam üstüne vuruyor. köşeye atsa tamam dicem ama yok kalecinin kucağına vuruyor

olcay desen iyi hoş anlıyorum yırtıyorsun kendini ama bir kaleyi buldur ya 50 şut çekiyor 40 ı dışarda. veli desen onu halısaha maçı yapsam oraya çağırmam o derece gereksiz

bu dediklerimden şu anlaşılabilir bu takım çok kötü birşey olmaz demek istediğim anlaşılabilir ama hayır ben bu takımın en kötü yarı final oynayacak potansiyeli olduğuna inanıyorum ama yok saçma sapan puanlar veriliyor şu an bjkın 6 puanı olması lazımdı ama şu an 2 var. ve grup lideri ile 2 maçımız var.

sizde saç baş yolmadınız mı dün? ercan taner neredeyse küfredecekti o derece kızdı mesela

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Oynanan oyun kalitesi ve avrupa takimlarini tutsak etmemiz hoşuma gidiyor ama son vuruşlar adami deli eder

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Boyle taraftara , boyle takim yaziklar olsun dicek bir sey yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Türkiyede kaliteli oyuncu yk olsada kalite kaybediyor #(((

0|0
    0|0
  • Futbol Askin Normalinden Fazla Asiksin Carsiya

0|0