Babama yan gözle bakan bir kadının annemle arkadaş olmasına müsade mi etmeliyim?

Benim babam ve annem 20 yıldır evliler ve ben onlardan şu ana kadar hiç şüphe etmedim.Onların birbirlerini hep sevdiklerini düşündüm.Onlardan hala daha da şüphe etmiyorum ama bi kadın var.Annemin çok yakın arkadaşı ve ben o kadının babama ilgi duyduğunun farkındayım.Bunu anneme de anlatamıyorum haliyle o kadını çok yakın görüyor kendine.Ne yapacağımı hiç bilmiyorum babama yan gözle bakan bi kadının annemle arkadaş olmasına müsade mi etmeliyim.Eger söylersem kötü şeyler olur diye de korkuyorum.İki arada bi derede kaldım açıkcası bana bi akıl verirseniz çok mutlu olurum.Şimdiden teşekkürler.

0|0
10|9

En İyi Erkek Görüşü

• sana şunu diyim çok samimi söylüyorum inş yaparsın dediğimi,

anneni babanı karşına al sizle önemli bi konu hakkında konusmak istiyorum de

ve o kadının babanda gözü olduğunu söyle, anne baba bakın söylüyorum size, o kadın bize geldiğinde babamı süzüyor hep gözü hep babama kayıyor, belki farkında değilsiniz ama gittikçe daha çok bakmaya başladı, baba belki sende farkında değilsin, ama yarın bigün kadın bi yolunu bulup babama yaklaşmaya çalışır sonrada telafisi nasıl olur bilmem... bunu söylemeni kesinlikle tavsiye ediyorum.

0|0
    3|0
    • Sonra da adamın kulağına su kaçır, olacağı yoksa da olur artık.. Bu öyle karşıya alınıp söylenecek bir mevzu değil. Kesinlikle tavsiye etmişsin fakat ben de şiddetle bunu tavsiye etmiyorum, nacizane fikrim..

• bunu yapmayı da düşünmedim değil aslında

• yani kadının korkacağı eşi abisi vs varsa, onlara söylemekte tehdit et, ve devam ederse hiç çekinmeden söyle, o adamlar salak değiller ya, abicim amcacım ayşa abla böle böle yapıyor, annem öğrenirse olay büyür karakolluk olunur, siz daha iyi bilirsiniz lütfen söyleyin kendisine artık evimize gelmesin, abin falanda varsa şunu de, eğer abim kardeşim öğrenirse olay çok büyür kimse üzülsün zarar görsün istemiyorum, sizede gelip söylüyorumki ilerde böyle bişey olursa haberiniz olsun şimdiden de.

Erkekler Ne Diyor 8

• senin yerinde olmak istemezdim doğrusu ama madem bu haldesin annenle yada kadınla konuşacağına babanla konuşmayı dene baban istemezse hiçbir şey olmaz neticede. bence en iyisi babana bu konuyu açman senin bunu fark etmen en azından babanı frenleyecektir.

0|0
    0|0
  • babana söyle ama annene asla annen duyarsa psikoljik açıdan hezimete uğrar deyim

0|0
    0|0
  • onları gizlice bi yerde seviştir, kapansın bu mevzu.

1|0
    2|0
  • anneni al kuaföre falan götür alış verişe götür babana güzel gözüksün gerisini sie et kadında gider ewde babanı düşünür gelir burda cinsellikte soru falan sorar ne bilim

0|0
    0|0
  • Bu duruma çok rastlıyorum bu zamanda ilişkiyi bozmuyorsa ileri derece değilise bu ilgi sorun olmamalı

0|0
    0|0
  • hayatın gerçekleri bunlarkadın size gelince kahve yap kadına içine şap at kesin çözüm..

0|0
    0|0
  • sen işine bak bacı...

0|0
    0|0
  • babana söyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bence annene çaktırmadan bu kadından haz etmediğini, erkeklere olan bakışının iyi niyetli olmadığını söyleyebilirsin. Böyle insanlarla çok sıkıfıkı olmamalıyız bence annecim gibisinden şeyler söyleyebilirsin..Sen annenin kulağına bir kaçır, o gereken sınırı koyacaktır bu yakınlık için..

1|0
    0|0
  • ben oyle bişey sezseydim eger annemden asla korkmaz uyarır.o kadınıda eve degil evin önunden gecrtmezdm.yaprak dokumune donmeye gerenk yok :(

0|0
    0|0
  • haha. bunu kafanız almıyo di mi? "ben sana güveniyorum,dışardakilere güvenmiyorum" sözü tamamen düzmecedir. kişi ne istediğini biliyorsa feriştahı gelse aklını çelemez.

babanı tanıyorsan güveniyorsan diğer kadınların hiçbir önemi yok.

0|0
    0|0
  • Babana acıkla annenle bır yol bulurlar zaten annende gorusmez kocasına ılgı duyan bırıyle en ıyısı bu

0|0
    0|0
  • kadınla kavga et evden kov gitsin bidaha barışırsada bu kadın sırf babam için geliyor dersin

1|0
    0|0
  • annene belli et durum kötüye gidebilir erken davran bence

0|0
    0|0
  • paranoyaklik testi yaptir.

0|0
    0|0
  • kaıdını döv

0|0
    0|0
  • annene soyleme bence cok uzulur psıkoljısı bozulabilir eger baban o kadına bakmıyo arkadas olarak goruuyosa sen o igrenc kadını bi yanlızken boz bide milletin icinde boz bakalım. utandır ufak ufak laf sok ama agır ol espriyle karısık laflar sok. mesela atıyorum evliyse bu kadın ee cocugun kocan nasıl ailecek napıyosunuz mutlumusunuz? evlii degilsee de ee senin gibi bi kadının bekar bir adamla evlenme yası geldi de geciyor teyzecim neden yerinde duruyosun de :D akıllı ol laf at ufak ufak...

1|0
    0|0
    • bunu deneyeceğim teşekkürler :)

• babandan süphe duymuyosan anneni sevdigine gercekten ınanıyosan babana anlat mutlaka bi cözüm bulur ya annene acıklar ya da bısey demeden gorusme der

0|0
    0|0
Yükleniyor...