Biz adam olmayız niye mi?

gs maç yaparken arsenal desteklenirse
bjk maç yaparken tottenham desteklenirse
trabzon maç yaparken varşova desteklenirse
bu ülkeden bir halt olmaz haksızmıyım
not:dünyaya rezil olmaya devam diyoruz yani bu kafayla devam

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bir hikaye var.
    Bütün insanlar ölür cennet, cehennemlikler ayrılır,
    Her ülke için ayrı bir cehennem çukuru vardır, zebaniler kan ter içinde cehennemliklerle çıkmasınlar diye mücadele eder bir tek Türkiye çukurundaki zebaniler hariç. Öbür zebaniler sorar, ya biz bu kadar uğraşırken siz ne yaptınızki böyle rahat oturabiliyorsunuz diye. Zebaniler demiş, valla biz hiç birşey yapmadık, sizinkiler dayanışma ile hep beraber çukurdan çıkmaya çalışırken bizimkiler yok ben çıkmam lazım diye yukarı çıkanı aşağı çekiyorlar.

İşte bizim durum maalesef bu

0|0
    0|0
    • bu ülkede futboldan soğudum gerçekten hep kaos ortamı memleketimin takımı olmasa maç filan izlemem

• rüyanda bile göremezsin öyle diyim :D

• Maalesef kardeşim

Kızlar Ne Diyor 3

• Alisildi artik

0|0
    0|0
  • hislerime tercüman oldun çok saol

0|0
    0|0
    • sen sağol ama üzülüyorum şahsen nasıl bu hale geldik

• maalesef :(

• Allah sonumuzu hayır eylesin diyecek başka bişey bulamıyorum

• durmak yok yola devam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu yaşıma kadar hiç takım tutmadım taraftarı da değilim ama bir sözüm var ki.. Futbolcular kendileri için oynamıyor para için oynuyor insanlar da buna destek verip takım tutuyor para veriyorlar kazanan onlar oluyor düşman olan siz oluyorsunuz.. Sonra biri bıçak çekti veya silahla ateş etti diye söyleniyorlar bana göre gereksiz.. Belki bana katılmayacaksınız haklısınız ama ben takım tutmadığım için böyle düşünüyorum ki sizlerde takım tutuyorsanız saygı duyarım.

0|0
    0|0
    • haklısın futbol zaten bir iş futbolcu için parasını alır oynar normal yani

• Sanki ben destekleyince galatasray 4-1den 5-4 yapcaktı.

0|1
    0|0
    • sorun o değil sorun türk takımı varken rakip takımı desteklemek

• Biz taraftar olarak başarılarımızdan değil birbirimizin başarısızlıklarından nemalanan insanlarız yaz bunu biyere.

• bunu bir yere yazmaya gerek yok herşey ortada zaten

• sonunda adam gibi bir futbol sever çıktı karşımıza tebrik ederim

0|0
    0|0
    • ah bir de hain taraftarlar olmasa

• yanımdaki arkadaşımı kızdırmak için onun takımı yenildiginde dalga geçerim ancak gönlümde her zmn türk takımının kazanması var eger gerçekten bir fanatiksen avrupa maçlarında ezeli rakibine rakip degil dost olacaksın ki avrupa bizden korksun

0|0
    0|0
    • senin gibi düşünen yok arkadaşım türk futbolu bu kafayla bir yere varamaz

• Bunlar kendilerine taraftarız demesinler.

0|0
    0|0
    • çoğu böyle ne yazık ki fanatiğiz diye dört dönüyorlar halbuki hainler farkında değiller

Yükleniyor...