Yakın kız arkadaşımın doğum günü için manevi hediye önerir misiniz?

gecen sene dogum gününde yanında olamadım 5 yıldır arkadasım bu aralar hiç görüsemiyorum tasınıcaklar ve ona son kez unutamayacagı bişleyler yapmak istiyorum fikirlerinizi bekliyorum

Güncellemeler:
Lütfennnn paylaşınnn daha var ama cok iyi olmasını istiyorum
daha güzel ve ilginç fikirlerini beklerim

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• minik cift bebek spor ayyakkabisi al, en ufaklarindan, mesela nike markasi, güzel olmali ama...

birinin kenarina senin, digerin kenarinada onun adini yaz...

sonra hediye olarak bir parcasini ver...

daima düsüncektir bunun bir parcasi sende oldugunu... sonra en iyi arkadasim diye bir yere taksin, misal kullandigi arabaya ... cok hos durur BENCE ...

0|0
    0|0
    • olabilir mantıklı ama bu yetmez:D eklemek gerek teşekkürler

• ne gibi bisi istiyorsun ki sen ? saklayip bir yere, ve cikarmadiktan sonra unutacagi bisey mi ? ...

yoksa benim dedigim gibi ? hergün güzüne batip,ve sen aklinda oldugun bisey mi ?

Erkekler Ne Diyor 3

• duvara asacağı bişi olsun, onun resmini kare kalem olarak kağıda dök, güzel çerçeve yaptır, kare kalem resminin bi kenarı yada altına küçük bi yazı, canım arkadaşım unutulmamak dileğiyle arkadaşın ayşe...

0|0
    0|0
    • olabilr cok teşşekürler ama yinede kafama yatmıyor ama seceneklerim arasında değerlendirice saol:)

• rica ederim :) yani giyim kuşam aksesuar bi yerden sonra kırılır eskir kaybolur, ama duvara asılan şey kolay kolay kaybolmaz, camı çerçevesi kırılsa bile sorun olmaz, yangın çıkmadığı sürece :)

• pastadan adam çıkar ömür billah unutamaz hem manevi hediye biyerde..

0|0
    0|0
    • adam cıkınca nolcak anlamadm:D unutmicak derken korku şaşkınlık anlamında değil mutluluk anlamnda

• sen adamı çıkar adam mutlu eder kafayı yorma..

• pastadan adam çıkarmanda ısrarlıyım..

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• 5 yildir kesin vardir bi cok resminiz beraber ...yada nebilim yasadgniz bi cok anI ...o anilardan kalma herhangi bisiyler iste ...onlari hepsini al koca bi album yap ...rsimler yapistir sonra altina o gün ne yapmistiniz o güne dair hatirladiklarini yaz ...sonra onu ne kadar cok tanidigni görsün diye ..onun sIk sIk kullandgi sözleri sevdgi seyleri yaz biyerlere ...ikinizzin cok hosaldngi seyler falan o tür seylerin resimlerini ...iste biraz calistir fantazini yaz ciz boya yapistir ...Inan bana cok güzel olur cokda sevinir ..ben bi arkadasimda yapmistim ...her fotomuzu sevgdmiz seyleri yazdim boydim yapistrdim ...mesela gittimgz sinema kartlari vardi atmadgm onlari bile yapistirip o gün yasmdgz komik anIlari yazdim ... coookda güzel oldu :)

1|0
    0|1
    • dediğini düsüdüm ama sacma gelicek biliyorum fotorafımız yok öyle yapabılcek kadar

• söyledikleriniz hepsini yapıp bi kutuya koysam bitti gitti maşallah:D saolun

• çok iyi bir fikir bende arkadaşıma doğum günü hediyesi arıyorum 12 seneden beri arkadasım kucuk bişeyde yapmak istemiyorum ve bu sene de son senemiz bir daha görüşemiycez onunla o yuzden kuçuk bişey istemiyodum maneviyatı olan bir sey istiyodum bu fikir güzelmiş

• sana şunu tavsiye edebilirim bi fotoğrafçıya git sihirli kupa yaptır seni unutmaz kupa kırılncaya kadar ki kırıcağını sanmıyorum :D

0|0
    0|0
    • kupe cok basit kacar :D taşınıyor kız biraz daha zorla

• bu özelliğini biliyorum evet güzel bunuda yapıcam topluca bi kutuya koymayı düsünüyorum kupa karakalem resmi ikimzin fotosu ayakkabı bi kac not mumlar tshirt vs :D sence nasıl

• waoww ben olsam ölene kadar unutmazdım bu ne beh :D ay çok süper ya

• hediye konularnda kotuyum :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...