Son durum ne Renktaslar?

evet Galatasarayimin son durumu ne hatta son yarim sene ne gibi önemli gelismeler oldu ya da önemli olaylar? yarim sene öncesine kadar fena fanatik galatasarayliydim ama bu demirören mali ve tayfasi sonunda beni türk futbolundan biktirmayi basardi ondan takip etmiyorum artik ama simdi merak dayanamadim merak ettim bilgilendirirseniz sevinirim tsk.

0|0
118

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim galatasaray küllerinden doğan camia her zaman korku salar büyük takımlara.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Hep mağlup hep üzgün ama onlarin UEFA kupasi var

0|0
    0|0
    • siz hep yeniyorsunuz cünkü..

• Beşiktaş ingiliz takımlarına ne başarı sağlamış ki öyle diyolar ilginç doğrusu.
      İyi oyun oynamakla turu geçemedikten sonra ne anlamı var.

• abi bunlari özelden tartissaniz diyorum

• son durum direniyoruz. Düzelecek ;)

0|1
    0|0
  • Ne pahasına olursa olsun desteklemekten asla vazgeçmem.

1|0
    0|0
    • ben galatasaraydan vazgecmedim türk futbolundan demirören sayesinde seviyesiz süper ligden vazgectim

• Arsenal istanbuldaki maçta neyi garantiledi?

• Yunanlilar Atatürk sayesinde yüzmeyi ogrendi İngilizler ise Beşiktaş sayesinde yüzmeyi öğrendi diye espri geziyor ortalikta:)

• O değilde şu an Türkiyenin en iyi takimi Beşiktaş

0|1
    0|0
  • Ligde kötü ilerliyoruz dün arsenala 4-1 yenildik.. Fenerbahçe şikeleri yüzünden ben de futbolu bıraktım basket izliyorum

0|0
    0|0
  • Galatasaray terimin gidişinden beri enkaz onu bil yeter carsamba zaten leş gibiydik 4 cekti arsenal bize bukadar yani

0|0
    0|0
    • ne diyeyimki dürüst olmak gerekirse bu geleneksel bir hal almaya basladi terim geliyor avrupa devi bizi durduramiyor terim gidiyor bank asya takimi bizi yenebiliyor

• Bu arada Galasaraylilara renktaş deme sen gercek bir galatasaraylı değilsin. Kötü gün taraftariyiz biz. Döneklerle isimiz yok

• ben galatasaraydan vazgecerken galatasaray daha basariliydi öylesine yarim sene yazdim ayrica kime renktas diceme sen karar veremessin laf kalabaligi yapma bosuna

• en büyük Konyaspor :)

0|0
    0|0
  • O deglde sizn takim baskan bulamiyor ben aday olmayi dusnuyorm.)

0|0
    0|0
  • hep bahane prandelli mi nedir onudamı demıroren gonderdi devlet bıze bakmıı kafası degiştirin basarısız olunca bahane uretmeyı once

0|0
    0|0
    • ben galatasaray demirören yüzünden bu halde demiyorumki türk futbolu onun ve onlar gibilerin yüzünden bu halde diyorum

• turk futbolunun katili demiroren degil baskanlardır aziz yıldırım nerdeyse top toplayıcı cocugu bıle kovup o ısıde kendisi yapacak unal aysal ise sizi ortada bıraktı takım dagılmak uzere demırorene gelene kadar asadan basla kalaylamaya bence

• onun sacma sapan kurallari ve adaletsizligi piskolojik olarak hem baskanlari hem hakemleri hem oyunculari hemde teknikadamlarini yipratti onlarin imkanlarini hep kisitladi hal böyle olunca basarisizlik kacinilmaz oldu gerci ondan öncekide ayni dingildi ya neyse böyle para babalari türk futbolun basina gectikce hep öyle olcak

• Kümede kalma mücadelesi veriyoruz

0|1
    0|0
    • deme öyle ya galatasaray sezon basi hep kötü ama sonra toparlaniyor

• hayatta.. :) sende

• :)) denerim

• ünal aysal takımı ne hale getirdi. yakında seçim var..

1|0
    0|0
  • Ünal Aysal öldü. Sabri anne oldu. Selçuk felç oldu gibi gibi...

0|1
    1|1
  • Bu sene umutsuz sene beklentiler çok düşük her anlam da :))

0|0
    0|0
  • Arsenal 4. yıldızı taktı işte

0|0
    0|0
  • Galatasaraydan geçilmezzzzzzz uyuz onla yaşanır onla ölünür.

0|0
    0|0
    • galatasaraydan gecmedimki öyle olsa sana renktas demezdim dimi uyuz

• bir sus la saçmalam gece gece cinsmisin nesin. Galatasaraylıyım demeeeeeeeeeeeeeee. soru diyede milletin agzıan laf verme

• fanatik galatasarayliyim ve sen galatasaraylilarin yüz karasisin hatta galatasarayli degilsin FENEVLISIN.. hak ettin

• Yenıldıgınde sırtımzı çevirseydık sarının yanına lacivert koyardık !!!

0|0
    0|0
    • herseyi anlamak istediginiz gibi anliyorsunuz ama neyse nasil istersen..

• Bsg...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bitkisel hayattayiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...