Bitti.. bu 5 harfi bir araya getirmemeye özen gösterirdik ama "bitti"

terk mi etmeli ? yoksa terk edilmeyi mi beklemeli diye bir konu açmıştım 8 gün önce.. 4 senelik ilişkimden bahsediyordum.. bitti arkadaşlar.. kimsesiz gibi hissediyorum kendimi.. görüşebileceğimizi söyledi ama sevgili gibi olmayacağınıda belirtti..

bizim hikayemiz bir perşembe günü ansızın başladı.. görür görmez acemi de olsak ilişkimizi başlattık.. ve yine bir perşembe ansızın bitti.. ve yine acemice..

Güncellemeler:
birşey sormalı mı yoksa sormamalı mı ?

0|0
11|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bir iliski yasayan kisiler arasinda iliski bitti mi birdaha gorusmemek uzere ayrilirlar.

O senin uyanik arkadisinin soyledigi gibi

"görüşebileceğimizi söyledi ama sevgili gibi olmayacağınıda belirtti.. "gibi bir durum olamazzzz.

Sebebi ben istedigim zaman gelir istedigim zaman giderim icin degil ,halen taraflardan birinin duygusal bagi varsa onun duygularina eziyet edilmesi onlemek icindir insanda biraz dusunce olur,insanda biraz duygu olur.Odun dan mi yapildin be adam

Neden acemice dedigini bilmiyorum biraz uzuntu yasayacaksin bu dogal filmi geriye dogru sarip tekrar seyret ve hatani bul derim.

iyi sanslar daha onunde uzun bir hayat var,hayat cok guzel ve devam ediyor.

saygilarimla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Vallahi 4 sene uzun bir süre benimkide 5 senelikti onca olaylar yaşanarak ayrıldık. Şimdi 18 gündür elimi çektim o beni çevreme soruyor. Üzülme bak bende okadar acı çektim burdaki herkeste eminim hatırlıyordur. Sana kısaca bir şey söyleyeyim zaman ver kendine bu 4 yada 7 gün olsun. O güne kadar oyalan oyalanırkende bekle ve sonra peşinde olursun. Şimdi pişmanlığını gösterme o erkeğe.

0|0
    0|0
    • yok pişman olcak bişey yapmadım sonuçta ben.. o da yapmadı.. sadece pembe bi bulut indi gözlerine diyelim.. yaşayamadığı şeyleri yaşamak istiyo sadece.. kimse suçlu değil.. zaman buluşturdu bizi ve zaman bitmesi gerektiğini söyledi.. ve zaman bize ne getirir bilemiyoruz şimdii..

• Arkadaşım pembe düşlere kapıldıysan ve toz pembe bir düşünceye sahipsen kendini yiyip bitirirsin.

• 0|0
    0|0
  • Üzülme sakın.Erkekler çoğu zaman pişman olur.Sen kimsesiz gibi hissediyorsun. o da hissedecek fakat senden biraz daha geç.Sabredersen kazanan sen olursun umarım. link

0|0
    0|0
    • umarım.. onu ne kadar çok sevdiğimi, onu bir başkası sevdiği zaman anlayacak..

• sanma ki baska sı ile mutlu olabılecek gercı aksı durumda senı umıtlendırmıs olurum ama, 4 yıldan bahsedıyosun ister istemez arayacak ve dönecegıne ınanıyorum...nasip sonuc olarak dik durrrrmaya bak sen...

0|0
    0|0
    • benimde içimden bunlar geçiyor ama yine de kendime söylemiyorum bunları. çünkü onu bekleyemem hayatm boyunca. bu bana zarar verir diye düşünüyorum..

• e illaki öyle olmak zorunda..kimseye muhtac degılsın klişe bir laf ama en dogru laflardan biri...madem o seni dusunmemek için gitti, sende onu dusunmeyerek emin adımlar atmaya bak...

• tamam

0|0
    0|0
  • vatana millete hayırlı uğurlu olsun

0|1
    0|0
  • sual ne

0|0
    0|0
    • maksat muhabbet oldu bu .. ama madem sual gerek bir kaç soru işareti ekleyeyim bari

• hadi geçmiş olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Şu soru nerde diyenlerde bitse keşke kökleri kurusada kurtulsak dua et demek ki nasibinde yokmuş hayırlısı

0|0
    0|0
  • 2 yıllık ılıskım bıttı seneye evlenıcektık hemde.Sorumluluklar agır geldı bızımkısıne devam etmeyecegını ıkımızde anlamıstık zaten bıttı ıste otesı yok

0|0
    0|0
    • işte en kötülerinden biride bu.. geleceğini onunla geçireceğine dair kurulan hayaller.. evlilik.. çocuklarınızın isimleri.. duvarların renkleri.. hatta oğlumuzun sünnet düğünü :) hepsi geride kaldı :( gelecek bize bunların hiç birini onunla vermeyecek.. hep eksik gelecek gelecek..

• Kendını alıstırmaya çalısıyorsun ama nafıle ne kadar cabalasanda hep bı buruklur Allahım sabrını verır ıns kaldıramıyorum

• inşallah canım. acıyı veren Allah sabrınıda verir elbet.. ne gelir ki elden görmemiz gereken herşeyi görüyoruz şu hayatta..

• benimde 3 senelik ilişkim bitti ben terkettim zamanla alışırsın inan saplantı haline getirme emin ol bir gün dönecek.

0|0
    0|0
    • sorma hiçbirşey bu adam anlaşılan özgürlüğüne düşkün biri sıkılmış ilişkiden yapma birşey kuyruğunu sıkıştırıp dönecektir. olmuyorsa zorlama demesini bilmek gerek bazen.

• Sevgisi bitmemişse yada büyük bir sorununuz yoksa 4 yılı bitirmek kolay değildir diye düşünüyorum geri dönebilir. Ama tabi ki onun hislerini bilemeyiz .

0|0
    0|0
  • dilbilimci misin sen?

0|0
    0|0
  • 4 sene bır cırbıda sılınır mı neden bıttı?

0|0
    0|0
  • Soruyu alim?

0|0
    0|0
  • bi süre özle sonra kendi yoluna bak.birine alışmak çok kolay.

0|0
    0|0
  • aldırma deli gönlüm giden gitsin sen şarkılar söyle içinden boşver :))

0|0
    0|0
  • sağlam bi sebep yoksa geri döner

0|0
    0|0
  • aramıza hoşgeldin.. zamanla alışacaksın üzme kendini hepimiz geçtik bu yollardan ve şimdi gayet iyiyiz

0|0
    0|0
    • hoşbuldum :) arada zaman vardı bu sürede alıştırdım galiba kendimi. o yüzden biraz daha iyiym .. umarım yaralarım iyileşecek zamanla..

Yükleniyor...