Beşiktaş'ın Oyunu Hakkında Ne Diyorsunuz? Olumlu Olumsuz Yönleri?

Bu yıl Beşiktaşta ilerleme görüyorum. Özellikle takımın sahaya yerleşmesi anlamında büyük ilerleme var. Rakip atak yaparken topun arkasına çok iyi geçiyor. Bilic Hoca sanki oyunculara tek tek saha içinde nerede olacaklarını öğretmiş gibi. Bu durum takımın gücünü ekonomik kullanmasını sağlıyor. Çok verimli bir oyun oynuyor. Eksik olan taraf son vuruşlarda beceri onun dışında oldukça sakin bir oyun sergiliyorlar. Beşiktaş'ın bir Türk takımı olarak avrupada Tothenham karşından bu kadar üstün bir oyun koyması beni çok mutlu etti.

Güncellemeler:
Beşiktaş bugün deplasmanda bir İngiliz takımına karşı nasıl oynanacağını gösterdi. :)
Beşiktaşın bu oyunu hakkında yorum yapacak olanlar.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Galatasaraylı olmama rağmen bu akşam beşiktaşlı idim ve Maç sonuna kadar beşiktaşın hakkı idi Küçük bir hata yüzünden erken gol yediler ama olsun ilerleme var inş daha iyi olur :D

0|0
    0|0
    • Ben de Fenerbahçeli olmama rağmen bugün Beşiktaşla heyecanlandım. Çok iyi oynadılar.

Erkekler Ne Diyor 4

• İtina ile ingilizlere futbol dersi verilir
    Bknz. Arsenal and tottenham

0|1
    0|0
    • Beşiktaş mükemmel bir oyun oynattı çok şey katmışlar oyunlarına.

• Çok iyi oynadık ama yenildik. Yenildik diyorum çünkü bu beraberliğe yenilmiş kadar üzüldük. Takımda sezon başından beri bir şansızlık var. Çok pozisyona giriyoruz az pozisyon veriyoruz ama ne hikmetse bizimkiler girmiyor. Rakiplerinde kaleye ilk şutları gol oluyor. Olimpiyatın zemini düzgün olsa bu futbolu her maç sergileriz. Bursa maçının ilk yarsı hariç çok şansızdık. Bilic'n de dediği gibi Real Madrid ve Manchaster , Tottenham'ın sahasında beraberliğe sevinebilir ama biz beraberliğe üzülüyoruz.

0|0
    0|0
    • Aynı düşüncedeyim deplasmanda bir İngiliz takımına arşı ancak bu kadar iyi oynanırdı. Oyuncuların parasal değeri olarak 2,5 katı fark var ama oyunda tam tersi gibiydi. Beşiktaş böyle oynasın her maç 50 bineden aşağı inmez. Futbolla ilgi artar herkes sevdiği takıma para harcar.

• Olimpiyat stadına gitmek zulüm. Hava berbat oluyor. Ağustos'ta üşüyorsun o statta kışın hiç çekilmez. O yüzden taraftara kızmaya hakkımız yok. Stadımız bir an önce bitmeli.

• Aynen katılıyorum. Türkiye'deki sahalar çok iyi hale gelmeli ki ; futbolun seyir zevki artsın, oyuncuların kötü oyuna bahaneleri kalmasın.

• Idare eder

0|0
    0|0
    • Bence bugün Tothenham karşısında Türk takımlarının son yıllarda Avrupada koyduğu en iyi oyunu ortaya koydu.

• Orasi dogru

• Tothenham'a KARŞI DEPLASMAN DA ANCAK BU KADAR ÇOK POZİSYON BULUNUR. Galatasarayın kendi evinde Anderlecta karşı kaleci ile karşı karşıya pozisyon verdiği düşünülürse hiç kaleci ile yanlız başına bırakayan Beşiktaş çok iyi oynadı.

• beşiktaş bugün gerçekten çok iyi oynadı çok pozisyon üretti ama bence tek sorunu bitiricilikti.

0|0
    0|0
    • Altına imzamı atarım. Aynen dediğin gibi son yılarda bir Türk takımının bu kadar iyi oynadığını görmedim. Pozisyon buldu.

• aynen fenerbahçeliyim ama bu zorlu yolda beşiktaşa desteğim sonsuzz.

• Ben de Fenerbahçeli olmama rağmen bugün Beşiktaşla heyecanlandım. Çok iyi oynadılar. Fenerbahçe'nin Aykut Kocaman ile efsane Avrupa maçlarını aklıma getirdi; Benfica, Lazio maçları. Topun arkasına geçmesi, yardımlaşma o sezonu hatırlatt.

Yükleniyor...