Beşiktaş'ın bugünkü performans nasıldı sizce?

Beşiktaş'ın bu geceki Tottenham maçı performansını ve sonucunu nasıl buldunuz?

0|0
3|24

En İyi Kız Görüşü

• Pozisyonu iyi yakaladık ama gol atamadık. Maçı tek kale oynadık resmen, adamlar tek pozisyonda gol attılar. Net 4 gol atardık ama kaleci dişli çıktı epey. Hakkımız olan 1 golü de penaltıda attık. Ama Bilic'in de dediği gibi Real Madrid ve Arsenal , Tottenham in sahasinda beraberliğe sevinebilir ama biz beraberliğe üzülüyoruz.
    İlk defa da adam gibi bir hakeme denk geldik, kaybetseydik de hakemin hiçbir suçu yoktu. Biz genelde hakemlere rağmen kazanırız.
    Helal olsun diyorum, Beşiktaş'ıma.

1|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Farka gidecek maç berabere bitti canımız sağ olsun İstanbul da koparırız.

2|1
    0|0
  • Beklediğimden çok çok iyiydi Beşiktaş ama okadar gol kaçmaz!

2|1
    0|0
  • bir Beşiktaşlı olarak her zaman derim prenses yoktur Kartaliçe vardır! beşiktaşlısındır inşallah :D
    maçı izleyemedim :((

1|1
    0|0
  • şutlar 18 - 8 Beşiktaş , kornerler 11 - 2 Beşiktaş... maçı izlemeyenler için bu yeterlidir.

0|0
    0|0
  • arkadaş beşiktaşlı olmak kalp krizi geçirme riskini arttırıyor bence valla bir üniversite araştırma yapsın kesin çıkar. ömrümüzden ömür gidiyor çünkü izlemek istemiyorum artık maçlarını. önceden kötüydük kötüyüz deyip geçiyorduk ama şimdi iyiyiz her pozisyonda deli oluyorum

0|0
    0|0
  • Çok iyi oynadık. Her şeyi yaptık. Adamlar ceza sahamıza girmeden gol attı. Yazık oldu gerçekten. Futbol şansı Bursa maçının ilk yarısı dışında kesinlikle yanımızda değil. Çok kaçırıyoruz az pozisyon veriyoruz. Ama hep kalemize gelen ilk top gol oluyor. Bilic'in de dediği gibi Real Madrid ve Manchester , Tottenham'ın sahasında beraberliğe sevinebilir ama biz beraberliğe üzülüyoruz.

0|0
    0|0
  • Bence çok iyiydi sadece şanssızdı haketmedi bu sonucu

1|0
    0|0
  • bize öyle bir saha lazım!

0|0
    0|0
  • Bitirici vuruş kapasitesi çok kötü. Yoksa her şey iyi. Takım oturmuş defanstan olsun orta sahadan olsun forvete ara pas atabiliyorlar isabetli. Ama bitirici vuruşlarda ki beceriksizlik skoru değiştirmiyor işte.

0|0
    0|0
  • ahh ahh bukadar güzel futbola 1 puan olmadı gerçekten... londrada resital verdik ama sonucunu alamadık...

0|0
    0|0
  • Bence besiktas cok iyi oynadi kazanmasi bile lazimdi cok pozizyon harcadi

1|0
    0|0
  • Performans ruh on üstünden 10 beceriksizliğin haddi hesabı yoktu olmadı beraberliğe dahi üzüldüm fark atacakken :(

0|0
    0|0
  • Şifo mehmet döneminden sonra ilk kez beşiktaş maçına denk gelip izleyim dedim, kalite kalmamış bol ataklı fakat golsüzdü. Yine de ruhu yeter...

0|0
    0|0
  • Süperdi diyebilirim.

1|0
    0|0
  • Çok iyi oynuyoruz lakin sonuç yok sistem farklı bir değişiklik gerek. Ayrıca bu veli , serdar kurtuluştan cacık olmaz necibi de katacaktım ama vazgeçtim

1|0
    0|0
  • bizim makarnayla ismail ders alsın cok iyiydi helal olsun

0|0
    0|0
  • Kaç kaç bitti

0|0
    0|0
  • tottenham takımının önemli oyuncuları yoktu ama biz tempolu, pasa dayanan ve göze hoş gelen bir futbol oynadık sayısız pozisyona girdik ama oyun güven vericiydi gruptan çıkarız diye umuyorum.

0|0
    0|0
  • şanssızdık 3 puanlık oynadık

0|0
    0|0
  • Dün akşamki ingilterede ki sonuçtan sonra bugün aldığımız sonuç Türk futbolu açısından gurur verici

0|0
    0|0
  • şahaneydi

0|0
    0|0
  • ancak bu kadar olur fazlası olmaz 1 kaçır 2 kaçır 3 kaçır la 6 tane kaçarmı

0|0
    0|0
  • Galibiyet bizimdi ama Can'ı saolsun beşiktaşımın

0|0
    0|0
  • Bal yapamayan arı gibiydik sinir küpü oldum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Adamlara Avrupa deyince bisey oluyo galiba fena gaza geliyolar :)) tabi adamlar ruhla oynuyo Avrupada

0|1
    0|0
  • Her şeyi iyiydi ama bitirici vuruşlar yoktu
    Sanki herşeyi bitmiş lezzetli fakat tussuz bir yemek gibiydi
    ya da külahı bayatlamış lezzetli dondurma gibiydi
    Hep bir şey eksikti

0|0
    0|0
Yükleniyor...