Tek cevap Tottenham - BJK maçı?

Bence bu maçin hakki %50 BJK nin %30 beraberlik %20 Tottenham ın hakkıydı siz ne diyorsunuz?

• Tottenham ın hakkıydı
    A seç
  • Beraberlik hacı abartma
    B seç
  • Tabiki BEŞİKTAŞ şans yokki :/
    C seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Oy verenler ve yorum yapanlar hangi takımli olduklarini yazabilirler mi?

0|0
49

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Çok farklı kazanmamız gereken maçı kaybettik. Kaybettik diyorum çünkü bu beraberlik bizi kaybetmişiz kadar üzdü. Bilic'in de dediği gibi Real Madrid ve Arsenal , Tottenham'ın sahasında beraberliğe sevinebilir ama biz beraberliğe üzülüyoruz. Sezon başından beri çok şansısız. Çok pozisyona giriyoruz az pozisyon veriyoruz. Ama bizim toplar girmiyor. Rakiplerin ilk şutu genelde gol oluyor. Bursa maçının ilk yarısı hariç çok şansısız gerçekten. Bılıc'e ve bu takıma inanıyorum. Zafer gelene kadar komutan Bılıc.

0|0
    0|0
    • Bencede eskiden başari gelmiyorsa takım da kötüydu simdi başari yine yok ama takım super bu sene şampiyon olamasakta uefa da elensekte kovmamali bilici 1sene daha beklemeli bnde güveniyom bilice ve oyunculara 100. yil kadrosundan sonraki en iyi kadro ve oyun bnce

• Bu sene gireceğiz o stada.

• İNŞALLAH...

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Maçı gözüyle izleyen herkes aynı şeyi duşunmuştur zaten. Şanssızlıktan da öteydi

0|0
    0|0
  • Beşiktaş ^^

0|0
    0|0
  • tabiki BEŞİKTAŞ

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İkinci yarıyı izleme fırsatı buldum ikinci yarıya göre C dedim ama sölemlere göre ilk yarıda iyiymiş Beşiktaş ancak sadece ikinci yarıyı sölüyorum okadar gol kaçmaz olcan ve ba okadar kaçmaz adam saçma bir penaltı yapmasa yine hüsran penaltıyıda atamicak sanmadım değil ama dünkü bizim futboldan sonra Beşiktaş çıktı takır takır oynadı bence beraberlik bile az Beşiktaş ikinci yarı baya baya iyiydi. Bu arada olcan kaçırsada filan gerçekten çok iyi sol açık oyuncunun okadar pozizyona girmeside normla değil pek o estetik vuruşu gol olsa iyi olcaktı yinede 1 puan iyidir :)

0|0
    0|0
  • 1-1 bitmesi sadece şanssızlık. başka bir açıklaması olamaz kaçan goller ve ezilen tottenham'ın harry kane'in ayağından bulduğu şans golü dişinda bireyleri yok
    son zamanlardaki en sağlam futbolu avrupa'da Beşiktaş oynadı ülkemiz adına.

0|1
    0|0
    • Evet arsenal maçlarında da gördük ama bu kadar da olmaz ya adamlar yakaladığıni atiyor biz gol dediğimizi atamıyoruz ılginç yani şans yok tamam ama son vuruşlarda da sıkıntı var Türk takımlarında :(

• maçın tek hakimi bjk ydi 5-0 rahat olucakken bir puanla yetindik eze eze futbol dersi böyle verilir ingilizlere

0|0
    0|0
    • Yahu son vurusta beceriksiziz yaa :( olmaz bu kadar :(

• bir şüphede kaldım bende ne yalan söylim:D futbol pozisyona girme gurur verici beceriksizlik haddi hesabı yok burdan başkana söylüyorum patates tarlasında futbol oynatacağına bizi hemen bir stad bul da ist rezil olmayalım daha fazla:D

• Aynen aynen orada önce çiftci pazara mahsul çikartiyor sonra ertesi gün biz top oynuyoruz :( :-D

• olcay 40 tas su dökünmeli. açık ve net

0|0
    0|0
  • Tabiki BEŞİKTAŞ şans yokki :/

Galatasaraylıyım.

0|0
    0|0
    • Ya İlk yarıda adamlar 1 tane ceza sahası dışından kaleye vurdu gol oldu :-O

• Katılıyorum, maçı 90 dk izledik gördük ezici üstünlük ve gol posizyonlarına giren beşiktaştı

0|0
    0|0
  • Tabiyki BEŞİKTAŞ ın hakkıydı ama şanssızlık tabiyki kader...

0|0
    0|0
  • yedek ağırlıklı kadroyu yenmesi lazım dı beşiktaşın

0|0
    0|1
    • Hıhı evet karşısında mahalle takımı vardı

• Galatasaray sansizligina yenildi ah burak 3 kez daha penaltiyi alsa farkli olurdu. Mac ;)

• beşiktaşın kadrosu üstündü ve üstün oynadı tek eksiği goldü

Yükleniyor...