Kizlar ofsayt nedir?

en basit haliyle aciklar misiniz?

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• Simdi bende farklı türden acikliyayim herkes ayni şeyi yazmış çünkü aksam dışarı çıkmak için babanizdan izin aldınız (gol) ama kardesinizde sizinle gelicek (ofsayt) :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 1. Takımın hücum ettiği kalenin bulunduğu yarı sahada daha ilerideki oyuncuya pas atılırken. Pası alan 1. Takım oyuncusu 2. Takımın kalecisine yine aynı yarısaha içerisindeki herhangi bir 2. takımın oyuncusundan daha yakınsa ofsayt olur

0|0
    0|0
  • ben açıklayayım kısa ve net olarak :) a takımının bir oyuncusu b takımının bütün defans hattının ilerisindeyse kaleciyle karşı karşıya ve arada kimse yoksa o pozisyon ofsayttır işte.(copy paste yapabilirsiniz)

0|0
    0|0
  • Cok detaylı bılmıyorum :)

0|0
    0|0
  • Karşı takımın kale çizgisine top ve rakipten daha yakın olursa ofsayttır :D

0|0
    0|0
  • Topun sahadan disari cikmasi felan mi akdkghajdkfkg

0|0
    0|0
  • A takımının hucum oyuncusu b takımın kalesine b takımının herhangi bir oyuncusundan daha yakınken takım arkadasından pas alırsa ofsayta duser

0|0
    0|0
    • Gerçi ofsaytın kuralları değişti yakın bir tarihte ama genel olarak durum bu

Erkekler Ne Diyor 1

• ben açıklayayım kısa ve net olarak :) a takımının bir oyuncusu b takımının bütün defans hattının ilerisindeyse kaleciyle karşı karşıya ve arada kimse yoksa o pozisyon ofsayttır işte.(copy paste yapabilirsiniz)

0|0
    0|0
Yükleniyor...