Erkek arkadaşınızın eski sevgilisiyle görüşmeye devam etmesine nasıl bir tepki verirsiniz?

Yaşanmış ve bitmiş şeyler tabii ki. Aralarında bir şey olmadığını biliyorsunuz. Ama başbaşa olmasa da sosyal paylaşım sitelerinde ve arkadaş gruplarında karşı karşıya gelmeye devam ediyorlar diyelim. Bu konuda düşünceleriniz neler olurdu?

Güncellemeler:
eski sevgilisiyle iletişim halinde olan benim. yalnızca sevgilimin neler düşündüğünü/düşünebileceğini merak ediyorum :)

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• ya ben simdi konudan ne anladıgımı söyliyeyim sana. eger anladıgım gibiyse yorum yapacam. simdi senin bi sevgilin var.sosyal paylasım sitelerindede eski sevgilinle karsılasıyorsun ve sohbet ediyorsun ve sevgilininde ne düşünecegini mi söylüyorsun ben anlayamadım da:))

0|0
    0|0
    • yalnızca sosyal paylaşım sitelerinde değil. o da var tabi ki ama sonuçta aynı yerde yaşıyoruz. arkadaşlarımız aynı. sağa sola gidildiğinde ikimiz de oluyoruz ortamda. istemiyorum görüşmeni dese, buna anlayış gösterebilirim ona göre davranabilirim. ama bu konuda ne düşündüğünü kestiremiyorum. sorsam da ne kadar dürüstçe cevap verecek bilemiyorum. çünkü (ortak olmayan) arkadaş ilişkilerimize pek karışmayız karşılıklı. bilmiyorum biraz aydınlatabildim mi :)

• tamam o zaman bakalım :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Saçlarını tek teek cımbızla yolardım..

Bir sey olmaması müğim değil zamanında niyet edilmiş sonucda. O aynı seyi yapsa siz nasıl düşünürsünüz?

0|0
    0|0
  • böyle birşeyi hiçbir kız istemez hatta kimse istemez, kendini kız arkadaşının yerine koy, belki anlarsın?

0|0
    0|0
  • Belli etmemeye çalışırdım ama tam anlamıyla SİNİR olurdum.. anlayışlı olmaya çalış üstüne gidersen sıkarsın. benim yaptığım hataya düşme :(

0|0
    0|0
  • seni öldürmeyi düşünüyordur

senden nefret ediyordur

sana beddualar okuyordur

0|0
    0|1
  • görüşemezler kardeşim banane gelemem öyle şeylere :)

0|0
    0|0
  • ben eski sevgilimle hala sık sık görüşüyorum, üstelik sadece sosyal medyada değil gündelik yaşamda da.benden sonraki kız arkadaşı önce hafiften arıza çıkarır gibi olmuştu bu duruma, sonra benden bir zarar gelmeyeceğini o da anlamış olacak ki rahatladı...

0|0
    0|0
    • ikinizin de sevgilisi varsa, durum biraz daha rahat oluyor sanırım. eski sevgilimin bir sevgilisi yok. bu bakımdan bir farklılık var aramızda seninle

• yok benim de o zamanlar sevgilim yoktu aslında, arıza çıkarmasının bir sebebi de buydu zaten:) ama o konuda haklısın, eski sevgilinin sevgilisi varsa her şey daha kolay oluyor...

Erkekler Ne Diyor 2

• istemezdim her ne kadar bitti densede birşeyler mutlaka ayakta duruyordur en azından anılar konuştukca canlana bilir...

0|0
    0|0
  • karsi karsiya gelmek baska, ozellikle facebook vb den gorusmek baska, bilerek gorusuyorsa ayrilirim, cunku eskiyi bitirememistir

0|0
    0|0
Yükleniyor...